Neler Yeni

22k bütçe ile her şey dahil sistem önerisi yapar mısınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Can
Merhaba arkadaşlar, miras kaldı elime bu 22.000 TL çok güzel kullanmak istiyorum. her şey dahil ekipman koltuk vs bu fiyata kaliteli bir sistem almak istiyorum. Beni en az 5 sene idare edecek sorun cikartmayacak sistem arıyorum yardımcı olacak varda bilgili arkadaşlardan sevinirim.🥰🙂 CS go faceit 9 levelim. 10 yıllık sistem ile buralara geldim inşallah yeni sistemim iyi olur 🙂

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar, miras kaldı elime bu 22.000 TL çok güzel kullanmak istiyorum. her şey dahil ekipman koltuk vs bu fiyata kaliteli bir sistem almak istiyorum. Beni en az 5 sene idare edecek sorun cikartmayacak sistem arıyorum yardımcı olacak varda bilgili arkadaşlardan sevinirim.🥰🙂 CS go faceit 9 levelim. 10 yıllık sistem ile buralara geldim inşallah yeni sistemim iyi olur 🙂
masada koyalımmı

Takyon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
samet elen
kimden kaldı miras massllah :)

uğurx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Uğur
Rx6800xt
Ryzen 7 5800x
Team t force night hawk 3200/4000 150 lira var arada
Msı mpg b550 gaming plus
1tb seagate 7200rpm
Corsair icue 4000x
Nzxt kraken x52/ Xpg Levante/ Corsair h100x
Xpg sx6000 512gb ssd ( dilersen hdd alma direk 500 GB ssd yeterliyse)
——————————————————
Bu yazdıklarım kendi topluyor olduğum sistem yaklaşık 18 bin lira tutuyor.
Monitör olarak pek bi öneri veremeyeceğim çünkü fiyatlar belli olmuyor, 5 bin liralık monitörün 3 bin liraya düştüğünü gördüm geçen ay. İndirime girene kadar beklemeni öneririm. 3 bin lira monitör dersek bin lira gibi bir bütçe kalıyor o bütçeye ekipman alabilirsin.
Ek; oyuncu koltuğunu hesaba katmamışım dilersen Şuan ki koltuğunla idare edebilirsin yada illa oyuncu olacak diyorsan ekran kartını 6800 olarak değiştirip artan 1000 lira ile koltuk alabilirsin. Lakin bu sisteme 6800xt yakışacağını düşünüyorum, parçalardan kısmamızı önermem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rx6800xt
Ryzen 7 5800x
Team t force night hawk 3200/4000 150 lira var arada
Msı mpg b550 gaming plus
1tb seagate 7200rpm
Corsair icue 4000x
Nzxt kraken x52/ Xpg Levante/ Corsair h100x
Xpg sx6000 512gb ssd ( dilersen HDD alma direk 500 GB ssd yeterliyse)
——————————————————
Bu yazdıklarım kendi topluyor olduğum sistem yaklaşık 18 bin lira tutuyor.
Monitör olarak pek bi öneri veremeyeceğim çünkü fiyatlar belli olmuyor, 5 bin liralık monitörün 3 bin liraya düştüğünü gördüm geçen ay. İndirime girene kadar beklemeni öneririm. 3 bin lira monitör dersek bin lira gibi bir bütçe kalıyor o bütçeye ekipman alabilirsin.
Ek; oyuncu koltuğunu hesaba katmamışım dilersen Şuan ki koltuğunla idare edebilirsin yada illa oyuncu olacak diyorsan ekran kartını 6800 olarak değiştirip artan 1000 lira ile koltuk alabilirsin. Lakin bu sisteme 6800xt yakışacağını düşünüyorum, parçalardan kısmamızı önermem.
Teşekkür ederim dostum da şu an hiç koltuğum yok zaten :) olan keşke olsa kullansam

Top Bottom