Neler Yeni

24 bin leptop önerisi ? - Moster alınır mı? ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdullah d
Bütçe
24000
(2 farklı konu açmak yerine tek bir konuda kendimi sizlere daha iyi ifade edebileceğimi düşündüm)
Merhaba gerçekten çok sıkıntılı bir dönemdeyiz leptop almak istiyorum. Bu sene uniye gideceğim, hedefin yazılım mühendisliği bu yüzden hem yazılım için hemde oyun için bilgisayar almak istiyorum ama ne alacağımı bilmiyorum 24 bin üstüne de çıkamam hatta altı benim için daha avantajlı RTX 3050 li bir leptop almak istedim var boğaz var 4 gb vrem az geliyor 3060 6 gb ise çok pahalı Monster bu konuda uygun fiyatlı ama Monster çok sorun çıkartıyor diyorlar ne yapacağımı hiç bilmiyorum yaklaşık 20 gündür bilgisayar analiz i yapıyorum fiyatlar sürekli yükseliyor ne alacağımı kestiremiyorum içindeki bu karsızlık buraya yansıdı
kusura bakmayın

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,990
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Uzun vadeli indirimler beklemeyin, bekleyecekseniz kısa vadeli indirimler bekleyin. Şu anda bütçenize uygun alınabilecek HP Omen 16 modeli var. Hem VRAM darboğazı yaşatmaz hem yüksek kapasite RAM ve SSD hem de uygun fiyat. AMD kartlarına önyargınız yoksa bu cihazı öneririm. ITOPYA'nın bayram fırsatlarını da bekleyebilirsiniz birkaç saate başlayacak.

Top Bottom