Neler Yeni

Öneri 240 mm sıvı soğutucu önerisi?

Yasir

80+
Selamlar 240 mm sıvı soğutucu almak istiyorum ama daha önce hiç sıvı soğutucu kullanmadım.Önerilerinize açığım
işlemcim i5-11400 stock soğutucu ile kullanıyorum cidden berbat bi soğutucu.
Max verebileceğim para 1200 TL

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Kasana uyuyorsa Arctic Liquid freeze 240mm alabilirsin. Boyutları biraz standart dışı olduğu için onu iyi araştırmanda yarar var. Ancak iyi soğutuyor ve oldukça sessiz bir aio. Ben 11400f ile kullanıyorum. Gayet başarılı soğutması.

CoNKeR

80+ Bronze
Arctic en başarılı markalardan biri. Sıvı sogutma alacaksan bence de Liquid freezer 240 veya 280 al. Ama benim tavsiyem kule tipi hava soğutma. Sycthe Fuma 2 öneririm. Akarı yok kokarı yok. (Daha önce sıvı soğutmadan dili yanmış biri olarak söylüyorum. Şimdiki sıvı sogutmalar gerçekten sıvı kaçırma, akıtma vs yapmayabilir)

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Stock soğutucu berbat değil işlemci 125w tüketiyor canavar gibi.
Bu arada 2.elde fuma2 bile bulsan Piyasadaki çoğu 240mm soğutmadan daha etkili ve daha sessiz performans alırsın

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Fiyatına göre çok iyi soğutucu, tavsiye ederim.
Görüntüsü de iyi olsun dersen.

Logithx

80+ Bronze
Arctic en başarılı markalardan biri. Sıvı sogutma alacaksan bence de Liquid freezer 240 veya 280 al. Ama benim tavsiyem kule tipi hava soğutma. Sycthe Fuma 2 öneririm. Akarı yok kokarı yok. (Daha önce sıvı soğutmadan dili yanmış biri olarak söylüyorum. Şimdiki sıvı sogutmalar gerçekten sıvı kaçırma, akıtma vs yapmayabilir)
Sıvı soğutmanın sızdırması binde bir oda sana denk gelmiş sende benim gibi kasayı kaplayan bir soğutucu kullanıyorsun bende de msı core frozr xl var en kral sıvı soğutmadan daha iyi diyebilirim..

Selamlar 240 mm sıvı soğutucu almak istiyorum ama daha önce hiç sıvı soğutucu kullanmadım.Önerilerinize açığım
işlemcim i5-11400 stock soğutucu ile kullanıyorum cidden berbat bi soğutucu.
Max verebileceğim para 1200 TL
Msı mag core liquid 240r veya Thermaltake th240 önerebilirim ikiside soğutma olarak çok iyi..

Yasir

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıvı soğutmanın sızdırması binde bir oda sana denk gelmiş sende benim gibi kasayı kaplayan bir soğutucu kullanıyorsun bende de msı core frozr xl var en kral sıvı soğutmadan daha iyi diyebilirim..

Msı mag core liquid 240r veya Thermaltake th240 önerebilirim ikiside soğutma olarak çok iyi..
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatına göre çok iyi soğutucu, tavsiye ederim.
Görüntüsü de iyi olsun dersen.
Teşekkürler

Stock soğutucu berbat değil işlemci 125w tüketiyor canavar gibi.
Bu arada 2.elde fuma2 bile bulsan Piyasadaki çoğu 240mm soğutmadan daha etkili ve daha sessiz performans alırsın
Teşekkürler

Teşekkürler

Kasana uyuyorsa Arctic Liquid freeze 240mm alabilirsin. Boyutları biraz standart dışı olduğu için onu iyi araştırmanda yarar var. Ancak iyi soğutuyor ve oldukça sessiz bir aio. Ben 11400f ile kullanıyorum. Gayet başarılı soğutması.
Teşekkürler kasam asus gt301 sanırım uyar

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç

Onlar yerine daha uyguna Arctic LIQUID FREEZER 240 alınması çok daha iyi olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
894,714
Üyeler
138,392
Son üye
golge97