Neler Yeni

25 Bi̇n Tl Hazir Kasa Öneri̇ İsteği̇

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
onur
Herkese iyi forumlar..
PS5 sahibiyim ve satip üstüne para koyup PC ye geçmek istiyorum.
Halihazirda bi PC im yok. İlk defa alacağım. Hazır kasalar uyguna gelindiği söyleniyor. Şu sistemin çok paylaşıldığını gördüm. Bu fiyata alınabilecek en iyi hazır sistem bu mudur?

Veya başka önerileriniz varsa bekliyorum.

Monitör dahil 30K bütçem var. 5 ini Monitöre ayirayim diyorum.

EGOKING

80+
Herkese iyi forumlar..
PS5 sahibiyim ve satip üstüne para koyup PC ye geçmek istiyorum.
Halihazirda bi PC im yok. İlk defa alacağım. Hazır kasalar uyguna gelindiği söyleniyor. Şu sistemin çok paylaşıldığını gördüm. Bu fiyata alınabilecek en iyi hazır sistem bu mudur?

Veya başka önerileriniz varsa bekliyorum.

Monitör dahil 30K bütçem var. 5 ini Monitöre ayirayim diyorum.
ya bu kasayı bunlara bedava mı veriyolar :D hep aynı kasa

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartını rog strix yap tıkır tıkır oyna hangi çözünürlükte oynayacaksın ve mağazadan almanı tercih ederim
Konum olarak bana uzak olduğu için mecbur eve sipariş edeceğim. Bu sitenin geç teslim ettiğini okudum bazı yerlerde ama yapacak bi şey yok.. Bundan daha iyi sistem toplanabilir mi bu bütçeyle? Yakında indirim gelecek diyolar ekran kartlarına vs.. Daha ucuza hazır kasalar gelecekmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya bu kasayı bunlara bedava mı veriyolar :D hep aynı kasa
Hangi foruma baksam bu kasayı yazmışlar. Bende tekrardan sormak istedim. Bu fiyata en mantıklısı bu mudur diye

EGOKING

80+
Konum olarak bana uzak olduğu için mecbur eve sipariş edeceğim. Bu sitenin geç teslim ettiğini okudum bazı yerlerde ama yapacak bi şey yok.. Bundan daha iyi sistem toplanabilir mi bu bütçeyle? Yakında indirim gelecek diyolar ekran kartlarına vs.. Daha ucuza hazır kasalar gelecekmiş.

Hangi foruma baksam bu kasayı yazmışlar. Bende tekrardan sormak istedim. Bu fiyata en mantıklısı bu mudur diye
dün 20 k ya 3070 li vardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Veya fiyatından dolayı değilde şu site hariç hazır kasa alma diyeceğiniz bir site var midir? aynı kasa biraz daha pahalı olsun ama güvenilir olsun açısından..

25 bin tl çöp olmasın sonra:D

Tek kisilik oyunlar oynayacağım. Fps değerinden çok ekran goruntu kalitesi önemli benim için.

5k lik monitör önerisi var midir

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
Boşuna alma bende rog strixli aldım iptal ettiler şuan yeni görüyorum yarın arayıp sebebini soracağım oysaki arayıp teyit ettirmiştim ödeme taraflarına geçmiş büyük ihtimalle bir parça yoktu

EGOKING

80+
Veya fiyatından dolayı değilde şu site hariç hazır kasa alma diyeceğiniz bir site var midir? aynı kasa biraz daha pahalı olsun ama güvenilir olsun açısından..

25 bin TL çöp olmasın sonra:D

Tek kisilik oyunlar oynayacağım. Fps değerinden çok ekran goruntu kalitesi önemli benim için.

5k lik monitör önerisi var midir
bildiğim kadarıyla 3070ti 4k orta 2k çok iyi 1080p oynıcaksan bence gereksiz

Boşuna alma bende rog strixli aldım iptal ettiler şuan yeni görüyorum yarın arayıp sebebini soracağım
sözleşmeyi okudun mu satın alındıktan sonra iptal etme yetkileri var mıymış

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
bildiğim kadarıyla 3070ti 4k orta 2k çok iyi 1080p oynıcaksan bence gereksiz

sözleşmeyi okudun mu satın alındıktan sonra iptal etme yetkileri var mıymış
Dün akşam ödeme yaptım bugün 18:30 gibi iptal etmişler o yüzden ulaşamıyorum sebep neymiş bende özelleştirip almıştım 26.200e

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,117
İsim
kilan embappe
İşlemciyi 12600K yapman iyi olur uçar sistem 😎

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
onur
1080p de mi 2k da mı oyanayacaksınız
2k istiyorum hocam. dizi film izlemek içinde alıyorum. Tek kisilik oyunlar oynayacağım sadece fps değeri 60 olsun yeter mesela

Dün akşam ödeme yaptım bugün 18:30 gibi iptal etmişler o yüzden ulaşamıyorum sebep neymiş bende özelleştirip almıştım 26.200e
cevap geldi mi bende almak istiyordum

Top Bottom