Neler Yeni

25 Bin TL Laptop önerisi

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ömer Doğan
Üniversite için alıyorum sorunsuz sıkıntısız oyun oynatabilecek bir laptop önerir misiniz bütçeyi esnetme payım yok
Bende lenovo loq var gerçekten mükemmel bir laptop alın kaçırmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Youtube a RTX4050 100w vs 140w yazınca videolar çıkıyor bir kaç video izledim
Hiçbir fark yok uydurma en ağır oyunlarda en yüksek 80 watt çekiyor. Yani her ne yaparsan yap yine çekemiyor 105 watt bilip bilmeden konuşma.

Bu çok daha iyi olmaz mı 140w
Bok gibi bir bilgisayar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Barış
Bende lenovo loq var gerçekten mükemmel bir laptop alın kaçırmayın.

Hiçbir fark yok uydurma en ağır oyunlarda en yüksek 80 watt çekiyor. Yani her ne yaparsan yap yine çekemiyor 105 watt bilip bilmeden konuşma.

Bok gibi bir bilgisayar.
Youtubedan bakarak yazdım dostum bir şey uydurduğum falan yok araştırabilirsin terbiyeni koru acer alacağım.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ömer Doğan
Youtubedan bakarak yazdım dostum bir şey uydurduğum falan yok araştırabilirsin terbiyeni koru acer alacağım.
Yanlış bakmışsın o zaman acer güzel tercihtir alın bencede. Tabi parayı çöpe atmak için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Barış
Yanlış bakmışsın o zaman acer güzel tercihtir alın bencede. Tabi parayı çöpe atmak için.
Önceden kullandığım acer laptoplardan dolayı kötüleyemiyorum tecrübe gerek öyle şeyler söylemek için doğru olan karşılaştırmaları atında öğrenelim burda ki amaç o zaten terbiyesizlik veya çok bilmişlik değil.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ömer Doğan
Önceden kullandığım acer laptoplardan dolayı kötüleyemiyorum tecrübe gerek öyle şeyler söylemek için doğru olan karşılaştırmaları atında öğrenelim burda ki amaç o zaten terbiyesizlik veya çok bilmişlik değil.
Ne diyon hacı git al acerini

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ömer Doğan
Top Bottom