Neler Yeni

250 TL kulaklık önerisi f/p 7.1 / ses kumandası / yazılımlı / rgb

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Necati Genç
Bütçe
250
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim üzere kulaklıkta istediğim şık bir aydınlatması(rgb) f/p bir kulaklık üzerinde ses kumandası, yazılımı, 7.1 ses desteği olması lazım ve benimde piyasayı araştırdım birçok kulaklığın incelemelerini izledim ve Rampage comfort diğer adıyla Rampage RGW9 olarak geçiyor şu anda piyasada 266 TL bir fiyatı var 50 TL indirim kodu ile bu kulaklık 220 210 TL civarına geliyor ben kulaklığı çok beğendim ses kumandasında ki özellikleri olsun,rgb bir aydınlatması olsun, güzel bir kalite hissiyatı,deri padleri,mici ve ayrıyetten güzel bir yazılımı bulundurması beni tatmin etti şu an satış fiyatı 266 TL ama 2 hafta sonra alıcam kulaklığı o zamana kadar artar mı düşer mi bilmiyorum ama düşerse 250 260 TL bandına gelir ise 200 ila 210 TL arası alabilirim kulaklığı önerir misiniz bence kulaklık bu fiyata kaçmamalı alınır diyorum ben sizlerinde görüşlerini almak istiyorum başka böyle saydığım özellikleri bulunduran kulaklık varsa önerebilirsiniz teşekkürler... max bütçe 250 TL

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yanına Şarj etme özelliği bağlanma olarak USB, JAK girişli sadece bilgisayar değil diğer cihazlarında kolaylıkla girebileceği kolay çıkılıp yıkanabilen ped makinesi ve rahat deri olmayan ped, Bass ve eko olarak Kaliteli olup Müzik veya Oyun için En iyi ses kalitesi, Mikrofon için stüdyo kaliteli asla patlamaz mikrofon teknolojisi olsunmu

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
İndirimde sayılır.
Bunu alabilirsin. 7.1 değil ama iyi bir kulaklık. Dandik 7.1 alacağına bunu alabilirsin.

real1ty

80+ Bronze
Bütce artmazsa al kanka comfort gayet iyi ama max 2 sene ömürlü haberin olsun.
bütce artarsa h2002d, hs50

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Necati Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knka valla 2 3 sene götürsün yeterli oynadığım 2 3 oyun var cs lol felan benim için konfor önemli bu fiyat bandında rampagein comfort modeli iyi ama işte kaliteli marka olmasada bu fiyat bandında sunduğu her özellik +
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onlarada bakarım ama artmaz max bütçe 250 2 sene sonra veya comfort bozulduğunda önerdiğin kulaklıklara bakarım tşkler

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
comfort çek sen

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Necati Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanına Şarj etme özelliği bağlanma olarak USB, JAK girişli sadece bilgisayar değil diğer cihazlarında kolaylıkla girebileceği kolay çıkılıp yıkanabilen ped makinesi ve rahat deri olmayan ped, Bass ve eko olarak Kaliteli olup Müzik veya Oyun için En iyi ses kalitesi, Mikrofon için stüdyo kaliteli asla patlamaz mikrofon teknolojisi olsunmu
Valla bro sunduğu özellikler bu fiyat bandında beni tatmin etti he rampage iyi marka mı değil ama 250 TL'ye bu özellikleri sunan sayılı kulaklıklar var hem 50 TL indirim varken alayım diyorum 250 TL ise 200 TL'ye saydığım her özellik barındıran bir f/p kulaklık ben e spprcu olmayacam ama konfor ve ses kasma için alıyorum birde sağlafığı özellikler için tabi

comfort çek sen
Tamamdır sağ ol tşkler brom

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,453
İsim
oğuzhan ege
neden 2 sene ömürlü acaba 40 TL kulaklık 5 sene gidiyorr bu kulaklık nie 2 sene ?

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim üzere kulaklıkta istediğim şık bir aydınlatması(rgb) f/p bir kulaklık üzerinde ses kumandası, yazılımı, 7.1 ses desteği olması lazım ve benimde piyasayı araştırdım birçok kulaklığın incelemelerini izledim ve Rampage comfort diğer adıyla Rampage RGW9 olarak geçiyor şu anda piyasada 266 TL bir fiyatı var 50 TL indirim kodu ile bu kulaklık 220 210 TL civarına geliyor ben kulaklığı çok beğendim ses kumandasında ki özellikleri olsun,rgb bir aydınlatması olsun, güzel bir kalite hissiyatı,deri padleri,mici ve ayrıyetten güzel bir yazılımı bulundurması beni tatmin etti şu an satış fiyatı 266 TL ama 2 hafta sonra alıcam kulaklığı o zamana kadar artar mı düşer mi bilmiyorum ama düşerse 250 260 TL bandına gelir ise 200 ila 210 TL arası alabilirim kulaklığı önerir misiniz bence kulaklık bu fiyata kaçmamalı alınır diyorum ben sizlerinde görüşlerini almak istiyorum başka böyle saydığım özellikleri bulunduran kulaklık varsa önerebilirsiniz teşekkürler... max bütçe 250 TL
hectora n1 mi r1 mi öyle bir kulaklık kullanıyorum gayet rahat mikrofonu gayet kaliteli pedleride yumuşak ve rahat uzun kullanımda gayet rahat oluyor 150 TL gibi bir fiyatı var ama rgb fln yok ışığı vs senin istediğin fiyatlarla özelliklerde pek bir olacağını sanmam

real1ty

80+ Bronze
neden 2 sene ömürlü acaba 40 TL kulaklık 5 sene gidiyorr bu kulaklık nie 2 sene ?
Rampage kulaklıkların genelinin pedleri fena aşınıyor ve yırtılmaya baslıyor. Pedlerin hafızalı özelligi artık işe yaramaz oluyor, ses kartı veya sürücüleri bozulabiliyor, kabloda temassızlık başlıyor vs. daha önce hepsini yaşadım. Comfort belki daha iyidir 2-3 sene gider ama 40 TL lik kulaklıgın 5 sene gitmesi inanılmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Necati Genç
hectora n1 mi r1 mi öyle bir kulaklık kullanıyorum gayet rahat mikrofonu gayet kaliteli pedleride yumuşak ve rahat uzun kullanımda gayet rahat oluyor 150 TL gibi bir fiyatı var ama rgb fln yok ışığı vs senin istediğin fiyatlarla özelliklerde pek bir olacağını sanmam
Hectora Rh1 imiş adı bakayım seversem bunuda alabilirim ama dediğim gibi comforttaki özellikleri taşıması lazım ama yinede bakarım.tşkler

Rampage kulaklıkların genelinin pedleri fena aşınıyor ve yırtılmaya baslıyor. Pedlerin hafızalı özelligi artık işe yaramaz oluyor, ses kartı veya sürücüleri bozulabiliyor, kabloda temassızlık başlıyor vs. daha önce hepsini yaşadım. Comfort belki daha iyidir 2-3 sene gider ama 40 TL lik kulaklıgın 5 sene gitmesi inanılmaz.
Doğrudur ama şmdi en kaliteli kulaklık bile 700tl den başlıyor ben şmdi ciddi bir e sporcu olmayacam ama işimi görsün rahat olsun bol işlevli özelliklere sahip konforlu kaliteli bir hissiyat sunsun 2 3 sene götürsün istiyorum benim bütçem 250 TL ama 2 3 sene sonra ileride çalışırsam daha iyilerini alabilirim şimdilik piyasada f/p ürünleri var marka olarak bir sürü kulaklık inceledim ve rampage ne kadar iyi bir marka olmasada(kimine göre iyi olabilir bişi diyemem ama bana göre kötü) bu fiyat bandında 2 3 sene götüren orta sekment dediğim özellikleri barındıran tek kulaklık modeli rampagede o yüzden benim işimi görsün ses kasayım konforlu olsun yeterli kulaklık öneriniz var ise yazabilirsiniz

Son düzenleme:

erigena.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Taha Kerim

https://www.google.com/url?q=https:...QQD_8QsDwIGQ&usg=AOvVaw3vrawz89XdpA4Y-ClnQhb5
Şu kulaklığı kullanmaktayım 350 TL den 125 TL ye kadar düşmüştü fiyatı kaçırmadım aldım ve gayet memnunum sadece mikrofonu biraz kötü biraz ama 125 TL gibi bir fiyata bulursan kaçırma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Necati Genç

https://www.google.com/url?q=https:...QQD_8QsDwIGQ&usg=AOvVaw3vrawz89XdpA4Y-ClnQhb5
Şu kulaklığı kullanmaktayım 350 TL den 125 TL ye kadar düşmüştü fiyatı kaçırmadım aldım ve gayet memnunum sadece mikrofonu biraz kötü biraz ama 125 TL gibi bir fiyata bulursan kaçırma.
İncelerim bloody rampagelere gamepower markalara nazaran daha iyi mi yoksa aynı sekment markalar mı 1e1 bloody markasını ilk defa duydumda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,312
Üyeler
140,475
Son üye
Tamu
Top Bottom