Neler Yeni

250 TL kulaklık önerisi f/p 7.1 / ses kumandası / yazılımlı / rgb

erigena.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Taha Kerim
İncelerim bloody rampagelere gamepower markalara nazaran daha iyi mi yoksa aynı sekment markalar mı 1e1 bloody markasını ilk defa duydumda
Bloody Gamepower,rampage gibi markalara nazaran daha iyidir.

Maeve Wiley

80+ Bronze
Rampage comfort alabilirsin ama şunu belirtiyim 7.1 için kendini çok kasma çünkü 7.1 aman aman bir teknoloji değil. Belki fazlasıyla üst seviye kulaklıklarda güzel çalışıyordur ama Sanal 7.1'ler genelde kötü oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Necati Genç
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.google.com/url?q=https:...QQD_8QsDwIGQ&usg=AOvVaw3vrawz89XdpA4Y-ClnQhb5
Şu kulaklığı kullanmaktayım 350 TL den 125 TL ye kadar düşmüştü fiyatı kaçırmadım aldım ve gayet memnunum sadece mikrofonu biraz kötü biraz ama 125 TL gibi bir fiyata bulursan kaçırma.
İncelemesini inceledim ama sunduğu özellikler tatmin etmedi 200 TL bir fiyatı var comfortunda 260 TL civarı fiyatı var ama 50 TL indirim kodu ile 200 ila 210 arasına düşüyo belki 260dan da düşer 200 TL'ye denk getirebilirim dediğim gibi güzel kulaklıkmış ama üzerinde ses kumandası ve mici biraz uzun olabilirmiş ve iyi ses kalitesinde olsaymış(biraz dip ses geliyor konuşunca) alınabilirmiş ama yinede tavsiye için teşekkürler

@necati_genc74 comfort harbi güzel ve şekil kulaklık tam sana göre, hayırlı olsun.
Teşekkürler bu fiyat bandında geniş özelliklere sahip iş görücek bir kulaklık bazı birkaç yayıncılarda da görmüştüm rampage iyi marka olmasada(kimine göre iyidir bana göre kötü)bu sekmentte alınabilecek f/p bir kulaklık

Bloody Gamepower,rampage gibi markalara nazaran daha iyidir.
Güzel bir marka ilk defa duydum ama gamepower rampage markalara nazaran iyise tercihim bloody olurdu. Teşekkürler

tccc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
mmzmz
rampage comfort almanı önermem forumdakilere sorupta almıştım herkes başkası öneriyor diye öneriyor ama kimsenin kulaklıkla ilgili bilgisi yok kablosu ne yaparsan yap dolanıyor mikrofon ses kalitesi vb eh ama sırf kablodan alınmaz

erigena.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Taha Kerim
Hocam çoğu yerlerde Rampage,Gamepower dendiği zaman ''çöp'' gözü ile bakılıyor bu yüzden ben zamanında bir karar aldım kimseye ne Gamepower nede Rampage önermeyeceğim. önerince garip şeyler oluyor çünki her nekadar iyi ürünleri olsa dahi.

VorleN

80+ Silver
Yanına Şarj etme özelliği bağlanma olarak USB, JAK girişli sadece bilgisayar değil diğer cihazlarında kolaylıkla girebileceği kolay çıkılıp yıkanabilen ped makinesi ve rahat deri olmayan ped, Bass ve eko olarak Kaliteli olup Müzik veya Oyun için En iyi ses kalitesi, Mikrofon için stüdyo kaliteli asla patlamaz mikrofon teknolojisi olsunmu
Kulak ısıtma ve soğutma da olsun.

Top Bottom