Neler Yeni

250 TL mekanik klavye.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Arkadaşlar 250 TL bütçem var blue swtich mekanik klavye almak istiyorum. Aklımda şu modeller var.
1:
Rampage KB-R18 Myth
2:
Gamepower Warlock blue switch

Sizin önerebileceğiniz modeller var mı. Yoksa bu iki model arasından hangisi daha iyi.

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,559
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161

Nurcuhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nurchan deccal alyüz
Dostum tam mekanik olmasa da(8tuş mekanik) Bloody B318 öneririm oldukça konforlu GP gibi markalara para kaptırmanı yeğlemem(bu GP kalitesiz demek kesinlikle değildir)daha önce ki klavyem GP Callypso idi ve hiç memnun değildim https://www.akakce.com/siparis/?p=7...o5RXdw3Y4X9DLUORAqg8Z4z3IRZMFwREaAoiVEALw_wcB ürün link bu ben aldığımda 190 ₺ idi biraz bütçenin üstünde ama inan pişman olmassın

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Arkadaşlar 250 TL bütçem var blue swtich mekanik klavye almak istiyorum. Aklımda şu modeller var.
1:
Rampage KB-R18 Myth
2:

Sizin önerebileceğiniz modeller var mı. Yoksa bu iki model arasından hangisi daha iyi.
Bence bütçeni 30 TL arttırıp gamepower saber alabilirsin. Normal fiyatı 300 küsür lira ama ince hesap gaming gecesinde 289 oluyordu sanırsam ben aldım ama red switchini aldım. Alacaksan yay sesi geliyor onu aklında bulundur ama kesinlikle kulaklık takılıyken rahatsız etmiyor.

Syriux

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Ahmet Cebeci
1:
Rampage KB-R18 Myth
2:

3 ay önce rampage kb r81 aldım 200e şuan ctrl si bozuk garantiye göndericem bi ara.onun dışında ışığı falan çok az.red switch almama rağmen blue switch gibi ses çıkarıyor neredeyse.ucuz mekanik almanı önermem alacaksan ekle bi 100 TL daha adam gibi bir şey al bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Melik Faruk
Gamepower Saber RGB Red Switch aldım dün elime geçti şuanlık her şey mükemmel , mükemmel ışıklandırma , basış hissi ve red switchin tokluğu gayet iyi red ve blue arasında kalmıştım ama red switchin sesi tok ve çok iyi iyi ki bunu aldım diyorum kesinlikle öneririim. Biraz bütçeni arttırıp bunu almalısın.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,588
İsim
Enes Koç
Bence bütçeni 30 TL arttırıp gamepower saber alabilirsin. Normal fiyatı 300 küsür lira ama ince hesap gaming gecesinde 289 oluyordu sanırsam ben aldım ama red switchini aldım. Alacaksan yay sesi geliyor onu aklında bulundur ama kesinlikle kulaklık takılıyken rahatsız etmiyor.
Hocam bende de var 2 aylık hiç yay sesi falan yok sadece enter da biraz hissediliyor ama kullanırken duymuyorsun kesinlikle.

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Hocam bende de var 2 aylık hiç yay sesi falan yok sadece enter da biraz hissediliyor ama kullanırken duymuyorsun kesinlikle.
Ben evde tek kalıyorum 8. sınıfım ortam sessiz hep o yüzden kulaklık takılı değilken baskın bir şekilde duyuyorum ama 1 aya alışıyorsun ve artık o sesi duymayınca rahatsız oluyorum. O yay sesi bana rahatlık veriyor artık :D

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,588
İsim
Enes Koç
Ben evde tek kalıyorum 8. sınıfım ortam sessiz hep o yüzden kulaklık takılı değilken baskın bir şekilde duyuyorum ama 1 aya alışıyorsun ve artık o sesi duymayınca rahatsız oluyorum. O yay sesi bana rahatlık veriyor artık :D
Garip bende yok gibi bir şey hatta duymuyorum bende tekim gece bile duymuyorum sadece enter tuşuna sert basarsam çınn ediyor oda az ama ben çok yazı yazıyorum tüm tuşları aktif olarak kullanıyorum belki ondan gevşemiş olabilir.

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Garip bende yok gibi bir şey hatta duymuyorum bende tekim gece bile duymuyorum sadece enter tuşuna sert basarsam çınn ediyor oda az ama ben çok yazı yazıyorum tüm tuşları aktif olarak kullanıyorum belki ondan gevşemiş olabilir.
Olabilir. Bende oyuncuyum sert basmazsam duyulmuyor zaten. Alacaklar varsa f/p ürünü tekrardan belirteyim.

Top Bottom