Neler Yeni

250 TL’ye klavye önerisi

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Bütçe
250
Merhabalar. Mouse alamazsam mekanik klavye alayım diyorum. Maksimum 250 TL’ye Aliexpress’ten mekanik klavye önerebilir misiniz?
Red veya Brown switch arıyorum.

ELECTUS

80+ Silver
Niye cevap veren kimse yok la?

EMGRANDO

80+ Bronze

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Cevap veren var. "Dadi dadi klavyeci eren geldi." Aliexpress'ten almanı tavsiye etmem. Çünkü bit pazarı gibi bir mantıkları var. Herşeyden her şey var. Banggood'dan almanı öneririm. Çünkü Banggood kendini piyasaya ispatlamış, isim yapmış ve kaliteli markaların ürünlerine yer veriyor. Aliexpress'te en çakma klavyeden, en orjinal klavyeye kadar var. Ayrıca garanti yok. Banggood'da garanti var ve gümrük vergisini ödememeye yönelik sistemleri de var. Vergiyi kendileri karşılıyor. Bu sebeple Bangood'dan almanızı öneririm. Hangi klavyeyi alacağınıza gelirsek, gözünüze çarpan beğendiğiniz herhangi bir klavyeyi alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada sizin bütçeniz 350TL değil miydi geçen? :D 100 lirayı yediniz gaaliba hahahah

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevap veren var. "Dadi dadi klavyeci eren geldi." Aliexpress'ten almanı tavsiye etmem. Çünkü bit pazarı gibi bir mantıkları var. Herşeyden her şey var. Banggood'dan almanı öneririm. Çünkü Banggood kendini piyasaya ispatlamış, isim yapmış ve kaliteli markaların ürünlerine yer veriyor. Aliexpress'te en çakma klavyeden, en orjinal klavyeye kadar var. Ayrıca garanti yok. Banggood'da garanti var ve gümrük vergisini ödememeye yönelik sistemleri de var. Vergiyi kendileri karşılıyor. Bu sebeple Bangood'dan almanızı öneririm. Hangi klavyeyi alacağınıza gelirsek, gözünüze çarpan beğendiğiniz herhangi bir klavyeyi alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada sizin bütçeniz 350TL değil miydi geçen? :D 100 lirayı yediniz gaaliba hahahah
Aliexpress’te 10 dolar kupon var. Onunla alacağım.
benim ne zaman 350 TL bütçem oldu la :oops: :oops: :oops:
Asıl istediğim şey mouse. Ama ailem izin vermiyor. Gizli alırsam da kızarlar diye düşünüyorum. İkilemdeyim.

ELECTUS

80+ Silver
Asıl istediğim şey mouse. Ama ailem izin vermiyor. Gizli alırsam da kızarlar diye düşünüyorum. İkilemdeyim.
Hiçbirini alma.😎

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Arkadaş sana yorumumu yazdıktan sonra Aliexpress'e bir göz attım. Amma karışıkmış ya. Önerebileceğim hiçbir klavyeye "denk gelmedim."

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,802
Üyeler
138,413
Son üye
Hasankckrt
Top Bottom