Neler Yeni

2500 TL'ye Mekanik Klavye Öneri̇si

K'nuckles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet AKTAŞ
Tabii ki Steelseries Apex Pro , şuan kullanıyorum parasının hakkını sonuna kadar veriyor. Sormak istediğin bir soru olursa cevaplayabilirim. 2. el düşünürsen satadabilirim. Çok memnun olsam da pahalı bir klavye olduğu için uygun fiyatlı bir şeye geçmeyi düşünüyorum. Ama kullandığım en iyi klavye budur.
Ya aslında 2500 bütçe dedim fakat o kadar klavyeye vermek istemiyorum. Şunu sorayım, ne zamandır kullanıyorsun ve yazı silinme muhabbeti var mı ama o kadar pahalı klavye de olacağını sanmıyorum. 2. El ürün almak istemiyorum.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Ya aslında 2500 bütçe dedim fakat o kadar klavyeye vermek istemiyorum. Şunu sorayım, ne zamandır kullanıyorsun ve yazı silinme muhabbeti var mı ama o kadar pahalı klavye de olacağını sanmıyorum. 2. El ürün almak istemiyorum.
İhtiyacın yoksa veya hastası değilsen 2000₺ bütçeyle klavye almak yerine başka yatırımlar tavsiye ederim. Bana soracak olursan Razer Blackwidow v3'e geçeceğim. Gayet yeterli başarılı ürün. Tabii senin bileceğin iş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak 5 aydır kullanıyorum. O kadar yoğun kullanmama rağmen ilk aldığım gibi hissiyatı var. Tabii ki 2500₺ etmez. Ama malum fiyatlar uçuk. Yine de 2000₺ ve üzeri bütçeye en iyi tercih apex pro

K'nuckles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet AKTAŞ
Rgb olarak mükemmel. Uygulaması ile her şeyi ama her şeyi ayarlayabiliyorsun. Hatta onu geçtim kendi animasyonunu bile oluşturabiliyorsun. Hatta onu da geçtim masa üstündeki wallpaper'ı eğer asusun uygulamasından seçersen o rgb wallpaper ile klavyendeki renkler senkron bir şekilde animasyon oluşturuyor. Kısacası rgb en çok hoşuma giden tarafı. Yani Asus'un rgb uyumu mükemmel. Mouse (markası: Asus Rog Strix) sipariş ettim dün. O gelince diğer ekipmanlarla senkronunu daha iyi anlatabilirim.
Asus'un diğer modelleri nasıl bilmiyorum ama rog serisi bence en iyi serilerden.
Reis ben gittim Razer Corsair marka klavyelerine baktım senin kullandığın Asus rog strix scope rx biraz hoşuma gitti şimdi sana tek soru soracam knk bu bir tuşa bastığında yana doğru giden ya da bir tuşa bastığında sadece o tuş yanma ayarını nasıl yapıyorsun ?

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Merhaba,
Arkadaşlar ben mekanik klavye bakıyorum fakat hangi marka iyidir veya kötüdür çok fazla bilgim yok. Steel Series Apex serisi düşünüyordum fakat kısa zamanda yazılar silinme muhabbeti varmış sizden yardım istiyorum. Corsair, Razer bu markalar klavye konusunda iyi diye duydum sizlerin de yorumlarınızı almak istiyorum. En çok istediğim renkleri gerçekten güzel ve bir tuşa bastığında sadece o tuş yanan gibi bir mekanizması olmasını isterim. Gerçekten de her tuşa bastığımda güven ve kaliteli hissiyatı vermesini isterim şimdiden yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.
Birde ben İstanbul da oturuyorum bildiğiniz büyük veya teşhirde yani sunulan klavyeler yer biliyor musunuz ?
hocam bunları önerebilirim;
1648574504806.png

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Corsair kulaklık kullanan biri olarak çevre birimlerine corsairi önermiyorum, alan arkadaşlarım da pişmann, o yüzden razer asus steelseries

Üste Xanax güzel markalar önermiş coolermaster'ın da malzemesi güzel hyperx de düşünülebilir

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Reis ben gittim Razer Corsair marka klavyelerine baktım senin kullandığın Asus rog strix scope rx biraz hoşuma gitti şimdi sana tek soru soracam knk bu bir tuşa bastığında yana doğru giden ya da bir tuşa bastığında sadece o tuş yanma ayarını nasıl yapıyorsun ?
İster uygulamasından ister de tuş kombinasyonu var oradan. Nasıl istersen yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,819
İsim
Doruk
Merhaba,
Arkadaşlar ben mekanik klavye bakıyorum fakat hangi marka iyidir veya kötüdür çok fazla bilgim yok. Steel Series Apex serisi düşünüyordum fakat kısa zamanda yazılar silinme muhabbeti varmış sizden yardım istiyorum. Corsair, Razer bu markalar klavye konusunda iyi diye duydum sizlerin de yorumlarınızı almak istiyorum. En çok istediğim renkleri gerçekten güzel ve bir tuşa bastığında sadece o tuş yanan gibi bir mekanizması olmasını isterim. Gerçekten de her tuşa bastığımda güven ve kaliteli hissiyatı vermesini isterim şimdiden yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.
Birde ben İstanbul da oturuyorum bildiğiniz büyük veya teşhirde yani sunulan klavyeler yer biliyor musunuz ?
En son 1 yıl önce bu piyasayı takip ediyordum Apex Pro 1500 liraydı 3000 olmuş

execute

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Serhat İnan
G512 brown switch alabilirsin 800tl ve gerçekten kaliteli bi klavyeye fazla para vermeyin.

Pwee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
emir karakaya
Merhaba,

K'nuckles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet AKTAŞ
Test ederken programına girdim istediğim efekti yapamadım video varsa oradan da bakabilirim.
9:12 de adam basıyor fakat ışıklar yavaş gidiyor hızlandırabiliyor muyuz ?

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Test ederken programına girdim istediğim efekti yapamadım video varsa oradan da bakabilirim.
Kolay kanka sen uygulamaya girince ss at. Ben yardımcı olurum.

9:12 de adam basıyor fakat ışıklar yavaş gidiyor hızlandırabiliyor muyuz ?
Evet hızlandırabiliyorsun. İstediğin hızından tut yanma süresine kadar ayarlayabiliyorsun. Rgb yönden sıkıntın olmasın. Gerçekten çok kaliteli iş çıkarmışlar.

K'nuckles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet AKTAŞ
Kolay kanka sen uygulamaya girince ss at. Ben yardımcı olurum.

Evet hızlandırabiliyorsun. İstediğin hızından tut yanma süresine kadar ayarlayabiliyorsun. Rgb yönden sıkıntın olmasın. Gerçekten çok kaliteli iş çıkarmışlar.
reis bunu düşünüyorum ne diyorsun?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,224
Üyeler
156,302
Son üye
KevonFunk
Top Bottom