Neler Yeni

25000 TL Laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hasbi Hamza ÖZCAN

eren28tr

80+ Gold
Hocam Excaliburda ddr4 ram var, asus tufda 8 gb, acerde 13420h var ki ikisinin de işlemcilerinden daha iyi. Bu üç ürün arasında hala en mantıklı acer değil mi?

Mesaj otomatik birleştirildi:

Forum kuralları bunu engellemese güzel bir söverdim sana da kardeşim neyse, madem çöp niye? senin önerin ne?
Kardeşim niye sövüyorsun ben sana çöp demedim laptopa çöp dedim ekran kartı 45w bu yeterli olur herhalde çöp demem için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hasbi Hamza ÖZCAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim niye sövüyorsun ben sana çöp demedim laptopa çöp dedim ekran kartı 45w bu yeterli olur herhalde çöp demem için.
Şunu yaz işte kardeşim, tavsiye istiyorum çöp yazıp geçiyorsun. Neden çöp, neyinin beğenmedin, bunun yerine ne olabilir, beğenmediğin özelliği nasıl kontrol edeceğim? Yeterince bilgili değilim bu konuda ki forumdan destek istemişim. O bir yana, laptop arşivinde aradığım bütün laptopları bulamıyorum. Ekran kartı kaç watt çekiyor bunu nereden öğreneceğim herhangi bir laptop için?

eren28tr

80+ Gold
Şunu yaz işte kardeşim, tavsiye istiyorum çöp yazıp geçiyorsun. Neden çöp, neyinin beğenmedin, bunun yerine ne olabilir, beğenmediğin özelliği nasıl kontrol edeceğim? Yeterince bilgili değilim bu konuda ki forumdan destek istemişim. O bir yana, laptop arşivinde aradığım bütün laptopları bulamıyorum. Ekran kartı kaç watt çekiyor bunu nereden öğreneceğim herhangi bir laptop için?
Bütçe dahilinde şunu alabilirsin bütçe 26k olursa bunu alabilirsin. https://www.epey.com/laptop/lenovo-loq-15iax9-83gs007wtr.html

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
bitmiyo
Bütçe dahilinde şunu alabilirsin bütçe 26k olursa bunu alabilirsin. https://www.epey.com/laptop/lenovo-loq-15iax9-83gs007wtr.html
Arkadaşın attığı bu laptop da iyidir. Bunu al yoluna devam et.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,222
Üyeler
153,518
Son üye
krontoques
Top Bottom