Neler Yeni

25K Bütçe Mobilitesi yüksek oyun bilgisayarı önerisi

Ege Hanedar

80+ Bronze
tuf muxla beraber güzel pil ömrü vaadebilirdi ama danin incelemesinde işlemci hep 92-90 derecelerde dolaşıyor, diğer ryzen işlemciler gibi sınırı fazlada değil 95 derece.zaten bu a15 kasalar ısınma sorunluydu bu modelde soğutma olarak pek iyi olmamış.dediginiz gibi delta tercih edilebilir pil ömrü ve performans olarak onun dışında stealht ilgimi çekti ama ondaki ekran kartı 60w,oyun performansı daha düşük olacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tayfur Durlanık
tuf muxla beraber güzel pil ömrü vaadebilirdi ama danin incelemesinde işlemci hep 92-90 derecelerde dolaşıyor, diğer ryzen işlemciler gibi sınırı fazlada değil 95 derece.zaten bu a15 kasalar ısınma sorunluydu bu modelde soğutma olarak pek iyi olmamış.dediginiz gibi delta tercih edilebilir pil ömrü ve performans olarak onun dışında stealht ilgimi çekti ama ondaki ekran kartı 60w,oyun performansı daha düşük olacaktır
Oyun performansı çok aşırı önemli değil tatmin etsin yeter uçmasına gerek yok. Stealth de çok tatlı bir cihaz katılıyorum, Zephyrus g15 için ne diyorsunuz peki?

Ege Hanedar

80+ Bronze
güzel cihaz ama fiyatı pahali,mux barindiriyormuydu net bilgim yok ama varsa pil ömrü çok iyi olacaktır 90wh bataryasi var.onun dışında pek ihtiyacim yok demişsiniz ama ekran kartida 100w,stealthe göre elle tutulur yani daha fazla gibi duruyor ama fiyat farkıda var tabii ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tayfur Durlanık
güzel cihaz ama fiyatı pahali,mux barindiriyormuydu net bilgim yok ama varsa pil ömrü çok iyi olacaktır 90wh bataryasi var.onun dışında pek ihtiyacim yok demişsiniz ama ekran kartida 100w,stealthe göre elle tutulur yani daha fazla gibi duruyor ama fiyat farkıda var tabii ki
Bu listeleri yaptım ama Max 30K bütçeye çıkarım, Listedeki çoğu cihaz indirim zamanları 30K bandına veya altına iniyor o nedenle şuan bu fiyatları da tutuyorum listede. G15'te Mux var diye biliyorum.

Ege Hanedar

80+ Bronze
ozaman indirim yakalarsaniz g15 mantıklı,o cihaz hakkında pek bilgim var sayilmaz kabataslak biliyorum.birazda indirime bağlı kalmış gibi liste nerdeyse hepsi 30k üstü

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tayfur Durlanık
ozaman indirim yakalarsaniz g15 mantıklı,o cihaz hakkında pek bilgim var sayilmaz kabataslak biliyorum.birazda indirime bağlı kalmış gibi liste nerdeyse hepsi 30k üstü
Teşekkür ederim yorumlar için.

Başka önerisi olan arkadaş varsa sizleri de tartışmaya davet ediyorum.

Fidels

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tayfur Durlanık
Kalite + mobilite + tasarım.

11375H ile 1280P arasındaki performans farkı benchmarkta fazla görünüyor. Sizin görüşünüz nedir? Ekran kartından feragat ediyoruz işlemciden etmeyelim görüşündeyim şahsen.

Fidels

80+
11375H ile 1280P arasındaki performans farkı benchmarkta fazla görünüyor. Sizin görüşünüz nedir? Ekran kartından feragat ediyoruz işlemciden etmeyelim görüşündeyim şahsen.

1280P'nin genel performansı 11375H'dan fazla.

Delta 15 işlemci ve ekran kartı olarak daha üst seviyede.

Ancak bu perfromans daha fazla ağırlık ve daha kısa pil ömrü anlamına geliyor.

Bunu yanında Stealth'in tasarımı çok iyi, performansı da Delta 15'e göre az olsa da iyi sayılır ama pil süresi çok daha uzun.

Karar sizin :)

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,049
İsim
Bilal Tepe

Bataryası çokta kötü değil gibi. 4 Hücreli 63Wh. Ne kadar fazla bilgim yok ama siz daha iyi bilirsiniz onu benden. işlemci gücü zayıf onlara göre. QHD ekranı var. Soğutma ve kasası iyi. 1.7kg ile baya hafif.
Türkiyenin en iyi müşteri hizmetlerinden birine sahip.
Eğer 30K üstüne çıkarım derseniz,

3060MAXP 3070MAXQ'dan hafif daha iyi.
3080 105w laptopum var 3070 maxp laptoptan warzone da daha fazla FPS aliom

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,049
Üyeler
156,718
Son üye
neymarjr3434