Neler Yeni

25k bütçem var laptop önerisi

Lottino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat
Arkadaşlar Hem Üni İçin Hem Oyun İçin 25k bandında laptop ariyorum Valorant Filan Oynarım Genellikle Arada Sırada Hikayeli Oyunlar 60 fps bandında alacağım bir laptop ariyorum
Önerilerinizi Bekliyorum

Lottino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ortalama kaç fps alabilirim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ortalama kaç fps alabilirim hocam
Başka Önerebilceğin varmı hocam acer nitro gibi

Emsal

80+ Silver
Aradaki fark ısınma ve ekran kalitesindeymiş hocam nitro 5 ile 16 arasında tercih sizin

Emsal

80+ Silver

Lottino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat
Hocam ben de kullanmadığından yorumlardan netice çıkarıyorum onun için pek değeri olmaz benim önerimin
Ancak attığım konudaki bütün mesajları okudum ve çıkardığım sonuç nitro 16 daha kaliteli
Gerisi sizin tercihiniz :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu 16 GB modeli
Nitro 16 çok pahalı hocam ya malesefki bide ekonomi yükselcek 30k bandinda olabilir keşke 28k bütçem olsa alsam nitro 5 alabilirim malesefki ama perfonmas oyun deneyimde düşüklük olrmu

Emsal

80+ Silver

Bu konuları gördünüz mü sizin attığınız laptobun aynısı sayılır işlemci bir tık üst

Bilgiler bulabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yaman Muriç
Arkadaşlar Hem Üni İçin Hem Oyun İçin 25k bandında laptop ariyorum Valorant Filan Oynarım Genellikle Arada Sırada Hikayeli Oyunlar 60 fps bandında alacağım bir laptop ariyorum
Önerilerinizi Bekliyorum
Eğer imkanınız varsa attığım laptopu alın pişman olmazsınız uzun süreli gider sizin için hiçbir şekilde üzmez 27 k ya alabileceğiniz en iyisi

Top Bottom