Neler Yeni

25k telefon önerebilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
yurtdışı s23 ultra.

Kaasvgn7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kaan
iphone 12 alınır mı diye konu açmak için siteye girdim ve ilk bu konuyu gördüm. ben de xiaomi note 11pro kullanıyorum ve andorid bana illallah ettirdi. iphonea geçmek istiyorum ve bütçem iphone 12ye yetiyor. üstte tutalım konuyu arkadaşlar bizi bilgilendirsin.

Xiaomi benden uzak Allah'a yakın bu saatten sonra
Samsung dışında TR'de pek alınabilecek android bir telefon yok bence. Sony ve google pixel keşke satılsa. Belki yd bakılabilir ama imei atılıyor mu onlara bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iphone 12 alınır mı diye konu açmak için siteye girdim ve ilk bu konuyu gördüm. ben de xiaomi note 11pro kullanıyorum ve andorid bana illallah ettirdi. iphonea geçmek istiyorum ve bütçem iphone 12ye yetiyor. üstte tutalım konuyu arkadaşlar bizi bilgilendirsin.
Samsung tarafında daha iyileri varken İphone 12 alınmaz. Millet yurt dışında 30k'ya 15 pro alıyor :' )

@Erkan_77 S22'nin günlük işler için fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum bu arada. Elime geçince yorumlarım senin için.

Ben yurt dışı telefon kullanıyom 15 pro max gayette memnumum 40kya aldım eğer ekleyebilyiosan ekle yoksa o fiyatlara 13 pro max var 128 gb çift sim yılda 8 ay kullanabiliyorsun "hat" telefonu 4 ay kullanırsın sadece telefonla arama yapamazsın

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
s23 güzel

Erkan_77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Erkan Şenoğlu
Kral eğer bir karar verirsen beni de bilgilendir

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
Arkadaşlar 25k bütçem var. Şu an ki telefonum redmi note 9 pro. Xiaomi kendinden illallah ettirdi kullandığım süreçte. iPhone 12 almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz iPhone 12'yi veya ne önerirsiniz? Oyun filan da oynamıyorum sadece gündelik kullanım.
Şahsen IOS alır geçerim. Android bana IOS kadar pratik ve uzun ömürlü gelmiyor nedense. Teknik özellikler bakımından S23 gibi telefonlar iPhone 12’yi ezip geçse de gündelik bir kullanıcı için bu teknik özelliklerin uçurum fark yaratacağını sanmıyorum.

Erkan_77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Erkan Şenoğlu
Samsung dışında TR'de pek alınabilecek android bir telefon yok bence. Sony ve google pixel keşke satılsa. Belki yd bakılabilir ama imei atılıyor mu onlara bilmiyorum.

Samsung tarafında daha iyileri varken İphone 12 alınmaz. Millet yurt dışında 30k'ya 15 pro alıyor :' )

@Erkan_77 S22'nin günlük işler için fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum bu arada. Elime geçince yorumlarım senin için.
Bekliyorum kral

Şahsen IOS alır geçerim. Android bana IOS kadar pratik ve uzun ömürlü gelmiyor nedense. Teknik özellikler bakımından S23 gibi telefonlar iPhone 12’yi ezip geçse de gündelik bir kullanıcı için bu teknik özelliklerin uçurum fark yaratacağını sanmıyorum.
Yani bende daha önce ISO kullanmadım fakat çevremde gördüğüm kadarıyla andoridi artık bırakmam gerekiyor gibi düşünüyorum

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,077
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar 25k bütçem var. Şu an ki telefonum redmi note 9 pro. Xiaomi kendinden illallah ettirdi kullandığım süreçte. iPhone 12 almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz iPhone 12'yi veya ne önerirsiniz? Oyun filan da oynamıyorum sadece gündelik kullanım.
Bütçende s23 veya xiaomi 13T bakılabilir. Poco F6 da önerebilirim. Daha ucuz olsun dersen Poco x6 proyu öneririm.

Bekliyorum kral

Yani bende daha önce ISO kullanmadım fakat çevremde gördüğüm kadarıyla andoridi artık bırakmam gerekiyor gibi düşünüyorum
25k olan ios lar artık eski, parana yazık hocam. Güncel model olsa neyse derimde artık alınmaz bence. Daha güzel androidler var.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
iPhone 12 al geç ama 64GB az biraz, 128GB ye bütçeyi zorlamanı öneririm.

Top Bottom