Neler Yeni

26.000 TL'ye MONİTÖR ve SİSTEM ÖNERİSİ İSTİYORUM

THORS2.0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
EMRE2.0
Bütçe
26000
26.000 tl bütçe var Monitör ve kasa önerir misiniz (grafik tasarım ve oyun için kullanıcam. Hikayeli oyunlar ağırlıklı rekabetçi oyunlarla pek aram yok).

Son düzenleme:

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Ad Soyad
BAŞLIK: 26.000 TL'ye MONİTÖR ve SİSTEM ÖNERİSİ İSTİYORUM
böyle düzeltirseniz başlığı daha iyi olur.

Ayrıca Valorant gibi rekabetçi oyunlar oynuyorsanız ona göre işlemci ve monitörü ön planda tutmanız gerekir.
Daha çok hikayeli ve ekran kartı isteyen oyunlar oynuyorsanız da ona göre ekran kartını ön planda tutmanız gerekir.
Tam olarak hangi oyunlar oynayacaksınız ve ileride hangi tür oyunları oynamaya devam edeceksiniz bunları belirtirseniz isabetli öneri yapabilir arkadaşlar senin için.
Bu paraya R5 5600x ve üstünde bir işlemci almanız şart her şeye rağmen bana göre.
Ekran kartınızda güncel olmalı yani son zamanda çıkanlardan. Örnek RTX 4060, RTX 4060 Ti gibi.

KaveLeoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Burak YAŞAR
iyice araştırmadan öneri yapıyorsun, daha iyisi varken adam bunu alsa yazık değil mi
Birader ben yazınca adam direk alacak mı? sanki benim attığım sistem fi tarihinden kalma

Kami_kaze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ulaş Sunant
Birader ben yazınca adam direk alacak mı? sanki benim attığım sistem fi tarihinden kalma
kardeş Türkçe sıkıntın mı var? adam öneri istemiş gidip araştırmadan bir şey önermişsin. şimdi de adam direkt alacak mı yazıyorsun

KaveLeoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Burak YAŞAR
Uygunsuz davranış
kardeş Türkçe sıkıntın mı var? adam öneri istemiş gidip araştırmadan bir şey önermişsin. şimdi de adam direkt alacak mı yazıyorsun
Sende sıkıntı var o belli ben kendi önerimi attım. Sende attın seçsin alsın kardeş ***** mısın? hala zorluyorsun.!

Top Bottom