Neler Yeni

26 bine sistem önerisi

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş
Bütçe
26000
Merhabalar başlıkta da yazdığı gibi 26 bine sistem toplamayı düşünüyorum 20 bine pchocası veya donanım arşivinin kasa cikarmasini bekliyorum. Beklemeye değer mi yoksa 20 bine şimdiden bir kasa toplayıp almak mı mantıklı bilemedim. geriye kalan 6 bin ile de monitör klavye ve fare almayı düşünüyorum tavsiyelerinize açığım benim bulduklarım bunlar

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Draq123
Monitörde asansör olsun mutlaka. Sistem bekle vatan pc hocası donanım arşivi fp yapıyor diğerleri pahalı

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Hocam kasa için 20 Bini asamiyorum
yani hocam bu sistemler ortalama 1 2 günde biten sistemler 2 bin liradan kaçma derim fiyat gayet iyi biraz daha bekler monitörü falan 1 2 ay sonra alırsın tabi karar senin
Mesaj otomatik birleştirildi:

@ömer123nak mağzalara özel hazı sistemlerde çıkıyor ortalama 19 20 21 22 bandında güzel sistemler oluyor 4060 lı falan ama bunun reklamını yapmıyorlar sebebini anlamıyorum ayırca mağzaya çıkardıklarını web e yüklüyor ama sadece mağzadan alabiliyorsun harici diğer sistemleri de mağzadan alabiliyorsun.

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani hocam bu sistemler ortalama 1 2 günde biten sistemler 2 bin liradan kaçma derim fiyat gayet iyi biraz daha bekler monitörü falan 1 2 ay sonra alırsın tabi karar senin

@ömer123nak mağzalara özel hazı sistemlerde çıkıyor ortalama 19 20 21 22 bandında güzel sistemler oluyor 4060 lı falan ama bunun reklamını yapmıyorlar sebebini anlamıyorum ayırca mağzaya çıkardıklarını web e yüklüyor ama sadece mağzadan alabiliyorsun harici diğer sistemleri de mağzadan alabiliyorsun.
Hocam sistem iyi gerçekten ama yukarıda yazdığım gibi Pchocası veya donanım arşivi bu tür sistemleri 20k bandında çıkarıyor o yüzden beklemek daha çok aklıma yatıyor. monitör klavye ve fare güzel mi peki hocam onları alıp en son kasayı almayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer

eyw hocam tesssekkurler

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Hocam sistem iyi gerçekten ama yukarıda yazdığım gibi Pchocası veya donanım arşivi bu tür sistemleri 20k bandında çıkarıyor o yüzden beklemek daha çok aklıma yatıyor. monitör klavye ve fare güzel mi peki hocam onları alıp en son kasayı almayı düşünüyorum
kankam bana sorucak olursan alacağın klavye mouse den bütçe kıs monitöre önem ver yoksa oynadığın oyundan bir şey anlamazsın şimdi o monitör de güzel ama eski seri benim önereceğim biraz yukarıda ama parasını hak eden performansı var model : asus tuf gaming vg249ql3a
vatanda şuan en ucuzu 5600 tl civarında eğer uygun gelmezse söyle başka model önereyim ama mouse klavyeden kısıp buraya ver derim.

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş
kankam bana sorucak olursan alacağın klavye mouse den bütçe kıs monitöre önem ver yoksa oynadığın oyundan bir şey anlamazsın şimdi o monitör de güzel ama eski seri benim önereceğim biraz yukarıda ama parasını hak eden performansı var model : asus tuf gaming vg249ql3a
vatanda şuan en ucuzu 5600 tl civarında eğer uygun gelmezse söyle başka model önereyim ama mouse klavyeden kısıp buraya ver derim.
Yani haklısınız hocam ama mouse ve klavye bu fiyatların aşağısında çok kötü düzeyde. monitörün simdilik yeterli olacağını düşünüyorum isterseniz birkaç daha monitör önerin bütçeme uygunu olan varsa alabilirim

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Draq123
Hocam asansör derken anlamadım
Monitörün yüksekliğin ayarlayabiliyorsun aşşağı yukarı

22k lık sistemi beklersen 20k ya bulursun vatan çalısanıyım diyenin gazına gelme

Top Bottom