Neler Yeni

27'' 1080p monitör alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Berkay Yılmaz
onlar zaten grafik isteyen oyunlar değil hikayeli bir çok oyun dediğin için bu yorumu yaptım
anladım zaten dediğin gibi ekran kartım hikayeli oyunları 2k da iyi oynatamayacağı için 1080p monitör almak istedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Berkay Yılmaz

bunu aldım g-sync de çalıştırıyor bence şuan indirimde olduğu için sıkıntı çekersem 2. el olarak yüksek fiyata satabilirim zarar etmeden büyük ihtimal deniyeceğim hiçbişey deneyim etmeden anlaşılmıyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Selim

bunu aldım g-sync de çalıştırıyor bence şuan indirimde olduğu için sıkıntı çekersem 2. el olarak yüksek fiyata satabilirim zarar etmeden büyük ihtimal deniyeceğim hiçbişey deneyim etmeden anlaşılmıyor :D
Hayırlı uğurlu olsun,Allah kaza bela vermesin (arabamı alıyoruz kardeş) eline ulaşınca post olarak olmasada mesaj olarak tecrübelerini paylaşırsan sevinirim merak ettim :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Berkay Yılmaz
tamamdır geldikten ve tecrübe ettikten sonra yazıcağım. teşekkür ederim herkese yorumları için :D

Kudret

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Kudret Oktay

Kardeşim ben 42 inç tvden oyun oynuyorum. LOL gibi moba oyunalrı veya yarış oyunları efsane ama FPS oyunları biraz sıkıntılı geçebiliyor. Her yeri kontrol edemiyorum çoğu zaman. Tabi bu 42 inç için geçer. Bence 27 inç bir çok editöründe dediği gibi oyuncular için en iyisidir. Önümüzdeki bir kaç gün içinde şu monitörü alacam. Size de hayırlı olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Berkay Yılmaz
Kardeşim ben 42 inç tvden oyun oynuyorum. LOL gibi moba oyunalrı veya yarış oyunları efsane ama FPS oyunları biraz sıkıntılı geçebiliyor. Her yeri kontrol edemiyorum çoğu zaman. Tabi bu 42 inç için geçer. Bence 27 inç bir çok editöründe dediği gibi oyuncular için en iyisidir. Önümüzdeki bir kaç gün içinde şu monitörü alacam. Size de hayırlı olsun.

teşekkürler yorum için bende sıkıntı çıkaracağını zannetmiyorum fps oyunlarında zaten büyük ekranlar her zaman sıkıntı çok fazla fps oynamıyorum.

benim aldığım bu gerçekten incelemeleri iyiydi onun yerine bunu da düşünebilirsin.Bende ilk başta senin attığını alıcaktım ama sonra asusa denk geldim bence asus daha iyi. hem curved büyük ekranlarda işe yarıyor.

Kudret

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Kudret Oktay
teşekkürler yorum için bende sıkıntı çıkaracağını zannetmiyorum fps oyunlarında zaten büyük ekranlar her zaman sıkıntı çok fazla fps oynamıyorum.

benim aldığım bu gerçekten incelemeleri iyiydi onun yerine bunu da düşünebilirsin.Bende ilk başta senin attığını alıcaktım ama sonra asusa denk geldim bence Asus daha iyi. hem curved büyük ekranlarda işe yarıyor.
Ben curved sevmiyorum ve IPS panel olması benim için önemli ondan LG daha önde benim için. Ama seninde dediğin gibi Asus olanda çok güzel bir ürün.

Top Bottom