Neler Yeni

27'' 1080p monitör alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Berkay Yılmaz
oynadığım oyunlar: lol valorant ve hikayeli çoğu oyun

eğer bir oynama sıralaması yapmam gerekirse(hangisini daha çok oynıyorum) : lol>valorant=hikayeli oyunlar

27'' 1080p 165hz 1ms curved bir monitör aldım daha kargoya verilmedi eğer daha önce 27 inch monitör kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi ?

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
oynadığım oyunlar: lol valorant ve hikayeli çoğu oyun

eğer bir oynama sıralaması yapmam gerekirse(hangisini daha çok oynıyorum) : lol>valorant=hikayeli oyunlar

27'' 1080p 165hz 1ms curved bir monitör aldım daha kargoya verilmedi eğer daha önce 27 inch monitör kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi ?
Bence 27" alacaksanız 2K alınmalı. Ekran çok büyük, bence 24" 1080P almalısınız. FPS oyunlarında vs. 27" gerçekten büyük kalıyor. Tavsiyem 24" 1080P. Tabii siz bilirsiniz yine de, kendi kararınız.

RmzDayi

80+ Silver
24 e kadar 1080 sonrasında pikselleri sayabilirsiniz

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
IPS panel mi VA panel mi ?
Kesinlikle IPS panel tavsiye ederim. Belli ki yüksek bir bütçe ayırmışsınız. Bu bütçede VA almanızı tavsiye etmem.

1080p ve 27" olduğundan pikseller çok rahatsız eder.

COREXAR

80+ Silver
Bence 27" alacaksanız 2K alınmalı. Ekran çok büyük, bence 24" 1080P almalısınız. FPS oyunlarında vs. 27" gerçekten büyük kalıyor. Tavsiyem 24" 1080P. Tabii siz bilirsiniz yine de, kendi kararınız.
katılıyorum

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dostum 27'' kullanmış biri olarak söylüyorum. PUBG csgo zula oynadım. valorant ta aynıdır. Kafanı ve gözlerini çok fazla hareket ettirmek zorunda kalıyorsun, yorucu oluyor. Ets 2 gibi simülasyon ve araba yarışı oynuyorsan mükemmel. Seçim senin... Ben bu sefer 24 alacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Berkay Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2000tl verdim karantinadan dolayı kargoya verilmedi açıkçası sadece fps oyunlarında sıkıntı çıkarabilir diyorsanız oynadığım fps oyunu sadece valoran var

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Selim
Merak ettiğim bir şey var şimdi bu arkadaşın sistem özelliklerini bilmiyoruz 2k da akıcı bir şekilde oynayamadıktan sonra 2k almanın mantığı nedir.Mesela sistemi 2k da 144 fps vermiyor oyunda kırılmalar oluyor vsynci açmak gerekiyor kırılmaları kapatmak için sistemde yeterli olmadığı için bir işe yaramıyor.Yanlış bildiğim bir şey varsa söylerseniz sevinirim.Bu bir eleştiri değildir bir nevi soru aslında o açıdan bakınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Berkay Yılmaz
Merak ettiğim bir şey var şimdi bu arkadaşın sistem özelliklerini bilmiyoruz 2k da akıcı bir şekilde oynayamadıktan sonra 2k almanın mantığı nedir.Mesela sistemi 2k da 144 fps vermiyor oyunda kırılmalar oluyor vsynci açmak gerekiyor kırılmaları kapatmak için sistemde yeterli olmadığı için bir işe yaramıyor.Yanlış bildiğim bir şey varsa söylerseniz sevinirim.Bu bir eleştiri değildir bir nevi soru aslında o açıdan bakınız.
ekran kartım gtx 1060 lol ve valorantı 144 fps de oynarım 2k da ama zaten çok yüksek sistemim olmadan diğer oyun türlerini 2k da 144 fps oynayamam
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide 2k monitörler çok pahalı en ucuzu 2090tl olması lazım samsung onda da g-sync yok

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Demek istediğim 27" alınacaksa en az 2K çözünürlüklü bir monitör alınması yönündeydi. 1080P bir monitör için 27" alınmasını tavsiye etmedim sadece.

Top Bottom