Neler Yeni

27 inç monitör önerisi

AusWitzh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emircan Ürün
Bütçe
7000
Minumum 144hz 1ms 27 inç IPS panel önerebilir misiniz ?

Bu 2 monitörü kullandım ancak şuan kullandığım https://www.incehesap.com/james-don...full-hd-freesync-gaming-monitor-fiyati-46272/ monitörden daha canlı/tatmin edici bir görüntü sunmadılar önerinizi bekliyorum.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
eren kılıçoğlu
Bütçe nedir.

ACGG

80+
Bütçe biraz daha zorlanıp 2K monitör alınmalı. 27 inçte 1080p berbat gözüküyor.

AusWitzh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emircan Ürün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler. Beğenmezsem ve iade etmek istersem itopya zorluk çıkarıyor mu? Ayrıca monitöre ışığın vurduğu bir ortamda parlaklık oranı minumum kaç olmalı bilgi verebilir misin ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe biraz daha zorlanıp 2K monitör alınmalı. 27 inçte 1080p berbat gözüküyor.
Gtx 1070 TI ile kullanacağım için mantıksız olarak düşünmüştüm. Daha önce de böyle bir yorum görmüştüm ancak yan yana karşılaştırma şansım olmadı.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
eren kılıçoğlu
Onun hakkında bilgim yok ama 27 inç için 2k daha iyi olur arkadaşın dediği gibi ona sorabilirsin.

ACGG

80+
Teşekkürler. Beğenmezsem ve iade etmek istersem itopya zorluk çıkarıyor mu? Ayrıca monitöre ışığın vurduğu bir ortamda parlaklık oranı minumum kaç olmalı bilgi verebilir misin ?

Gtx 1070 TI ile kullanacağım için mantıksız olarak düşünmüştüm. Daha önce de böyle bir yorum görmüştüm ancak yan yana karşılaştırma şansım olmadı.
1070ti oldukça yeterli. Hem 2k alırsan daha ileriye dönük olur. Bütçen aynı kalacaksa cuma günleri gaming gecesinde 6-7bin liraya 2k 165hz monitörler oluyor.

2K olarak hangi modeli önerirsiniz f/p olarak ?
Bu konudaki monitör şu an fiyat olarak iyi durumda fakat yine de gaming gecesini beklemenizi tavsiye ederim.

AusWitzh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emircan Ürün
1070ti oldukça yeterli. Hem 2k alırsan daha ileriye dönük olur. Bütçen aynı kalacaksa cuma günleri gaming gecesinde 6-7bin liraya 2k 165hz monitörler oluyor.
Bütçeyi arttırabilirim aldıktan sonra farklı bir model alsa mıydım diye düşünmek istemiyorum. Aklınızda olan modeller varsa atabilir misiniz ?

Bu konudaki monitör şu an fiyat olarak iyi durumda fakat yine de gaming gecesini beklemenizi tavsiye ederim.
Tamamdır teşekkür ediyorum.

ACGG

80+
Evet kavisli olması güzel olur. IPS panel olsaydı çok iyi olurdu.
Benim ucuzlamasını beklediğim modellerden biri de bu.

Evet kavisli olması güzel olur. IPS panel olsaydı çok iyi olurdu.
En ucuz kavisli ips monitör 15bin TL bu arada. Kavislilerde VA panel güzel iş çıkarıyor.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,778
Üyeler
147,005
Son üye
foxi
Top Bottom