Neler Yeni

27 inchden büyük monitör tavsiyesi

Anbushin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Volkan Ağbulak
Benim elimde iki tane 27 inç monitör var. Kod yazarken bu monitörleri ayrı kullanmak zor oluyor. Bu nedenle ya tek büyük bir monitör kullanmak ya da geniş ekran (ultra-wide) monitörlerden almayı düşünüyorum. Ayrıca oyun oynamayı da seviyorum ve yeni monitörümün buna uygun olmasını istiyorum. Genellikle hikayeli oyunlar ve Path of Exile oynuyorum. 32 inç veya daha büyük bir monitör düşünüyorum.

Gif Man

80+ Gold
Benim elimde iki tane 27 inç monitör var. Kod yazarken bu monitörleri ayrı kullanmak zor oluyor. Bu nedenle ya tek büyük bir monitör kullanmak ya da geniş ekran (ultra-wide) monitörlerden almayı düşünüyorum. Ayrıca oyun oynamayı da seviyorum ve yeni monitörümün buna uygun olmasını istiyorum. Genellikle hikayeli oyunlar ve Path of Exile oynuyorum. 32 inç veya daha büyük bir monitör düşünüyorum.
Bütçe Nedir Hocam :shy:

Gif Man

80+ Gold
Oyun için olabilir belki ama kod yazmak için hala masa da olmam lazım asıl problem MS ve Hz farkları TV olabilecek 43 inchler genelde 75 hz çok fark yaratıyor mı bilmiyorum. Yoksa kafamda https://app.hb.biz/JfBnOccFsqN6 bu model bir şey vardı
Güzel Tercih Burdan Alabilirsin.

Anbushin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Volkan Ağbulak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4ms ve 60hz olması benim oynadığım tarz olan hikayeli oyunlarda çok büyük problem yaratır mı valo CS felan hiç oynamadığım tarz ama diğerlerini oynuyorum genelde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,318
Üyeler
156,312
Son üye
DenZ
Top Bottom