Neler Yeni

2700 ₺ monitör önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak
Bütçe
2700
Herkese selam arkadaşlar bir monitör arayışı içerisindeyim şuan para biriktiriyorum apu bir pcm var hem ekran kartı hemde monitör almak istiyorum.Ekran kartı olarak https://www.trendyol.com/gigabyte/g...0SopZ-RpwiEBCci0SailcdiesnL6wvckaAtVzEALw_wcB bu ekran kartını düşünüyorum monitör olarakta https://www.monsternotebook.com.tr/oyuncu-monitoru/aryond-a32-v1-1/ bunu düşünüyorum bazı arkadaşlar ekran kartına göre monitör seçin diyorlar bende onu anlamıyorum sizce bu ikiliyi almalımıyım çünkü çok güzel özellikleri ve çok da uygun fiyatı var sanırım 2k monitör yani iyi oluyor heralde aşşağıya fikirlerinizi beliritrseniz çok mutlu olucam alınmaz ise neden alınmayacağı ve yanınada öneri isteyeceğim bütçe maks 2.7k

Kinkof11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
EMRE KAYA
hocam amazondan g5 odyssey vardı 2k 144 hz indirimde 3000 TL idi 12 taksite faizsiz bölüyor ben aldım bir bakın isterseniz sidze

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak

Kinkof11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
EMRE KAYA
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,006
İsim
Oğuz Oğuz
fps oyunları için VA panel daha iyi diyorlar hocam
Yani hocam gecikmesi daha düşük ve ucuz olduğu için öneriliyor. İkiside 1ms olduktan sonra sıkıntı olmaz ki hocam bu kadarda kafaya takmayın oyunlardan para kazanmıyorsanız çok önemli değil bence. Yani ben çok gördüm ıps kullanıp çok iyi oynayan. Bakın farkını hemen anlatıyım VA kullanırken sanki beyaz bir kağıdın üzerinde oynuyormuşsunuz gibi. Yani renkler hep böyle bir parlaklık sonda gibi ama ıps kullanırken siyahlar bile simsiyah. Fark korku oyunlarında bariz belli oluyor. Ips'de önünüzü zor görürken VA'da görüyorsunuz.

Flamesa

80+ Silver
Yani hocam gecikmesi daha düşük ve ucuz olduğu için öneriliyor. İkiside 1ms olduktan sonra sıkıntı olmaz ki hocam bu kadarda kafaya takmayın oyunlardan para kazanmıyorsanız çok önemli değil bence. Yani ben çok gördüm ıps kullanıp çok iyi oynayan. Bakın farkını hemen anlatıyım VA kullanırken sanki beyaz bir kağıdın üzerinde oynuyormuşsunuz gibi. Yani renkler hep böyle bir parlaklık sonda gibi ama ıps kullanırken siyahlar bile simsiyah. Fark korku oyunlarında bariz belli oluyor. Ips'de önünüzü zor görürken VA'da görüyorsunuz.
Hocam iki monitor arasında kalite farkı varmıydı siyah tonlarının va'da daha iyi olması lazım normalde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak
hocam dediğim gibi genellikle valo cs oynuyorum ama ara sıra arkadaşlarla simülasyon giriyoz birde ıps ler çok pahalı o fiyata bütçem yetmiyor zaten 2k sanırım 1650 oc ye fazla gelirmiş o yüzden daha düşük almaya karar verdim https://www.hepsiburada.com/gameboo...ed-monitor-p-HBV00000N8IFL?magaza=Hepsiburada sizce bu nasıl

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,006
İsim
Oğuz Oğuz
Hocam iki monitor arasında kalite farkı varmıydı siyah tonlarının va'da daha iyi olması lazım normalde.
Siyah ıps de daha iyiydi. Yani biri tam siyah iken diğeri sanki içinde beyaz ışık yanan siyah gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam dediğim gibi genellikle valo cs oynuyorum ama ara sıra arkadaşlarla simülasyon giriyoz birde ıps ler çok pahalı o fiyata bütçem yetmiyor zaten 2k sanırım 1650 oc ye fazla gelirmiş o yüzden daha düşük almaya karar verdim https://www.hepsiburada.com/gameboo...ed-monitor-p-HBV00000N8IFL?magaza=Hepsiburada sizce bu nasıl
Hocam sahibinden üzerinden ilan kovalamadan alamazsınız. 3,500₺lik 3 aylık 4 monitörü sahibinden üzerinden 2200₺’ye aldım.
1080p 144’ü ise daha arkadaki rgp jelatinleri sökülmemiş 2 aylık piyasa değeri 2400₺ olan Msı Optix’i 1700₺’ye aldım. Niye sıfır monitör alıyım ki. 2. El varken. Zaten soğur alan arkadaşta monitörü kurduktan sonra dokunmuyor bile, sabit duruyor.
3 ay önce almıştım 3100₺ olmuş 🙂

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak
yt de birsürü inceleme var va da siyahın daha iyi olması lazım diye biliyorum bende

Flamesa

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,828
Üyeler
140,561
Son üye
sarsılmaz00
Top Bottom