Neler Yeni

2800 TL bütçeye f/p kulaklık tavsiyesi

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Emre Akgün
hocam sizce black shark v2 mi yoksa cloud 3 mü?
blackshark şuan masamın üstünde x modeli değil karıştırmayın x düşük modelidir ben severek kullandım ancak thx uzamsal ses bazen git gel yapıyor bu extra bi özellik dert ediceğin bir şey değil onun harici mikrofona iyi ayar çekersen iyi oluyor. razerin avantajıda yazılımı basit ve sade olmasıdır

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
blackshark şuan masamın üstünde x modeli değil karıştırmayın x düşük modelidir ben severek kullandım ancak thx uzamsal ses bazen git gel yapıyor bu extra bi özellik dert ediceğin bir şey değil onun harici mikrofona iyi ayar çekersen iyi oluyor. razerin avantajıda yazılımı basit ve sade olmasıdır
bu kulaklık işleri çok kafa karıştırıcı ya v2 ye karar verdim ama şimdide aklımda şu var v2x alıp kalan paraylada çok iyi bir ses kartı alsam nasıl olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

galiba v2 alıcam bir kaç konu aha okudum v2 gerçekten başarılı gibi duruyor

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Emre Akgün
bu kulaklık işleri çok kafa karıştırıcı ya v2 ye karar verdim ama şimdide aklımda şu var v2x alıp kalan paraylada çok iyi bir ses kartı alsam nasıl olur

galiba v2 alıcam bir kaç konu aha okudum v2 gerçekten başarılı gibi duruyor
ses kartı almak mantıksız x alıcana v2 al ne uğraşcan ben öneririm 50mm sürücüsü var hoparlör oluyor bazen xd
ben 800 aldım gerçi şimdi fiyat yüksektir ama yine sen bilirsin

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
ses kartı almak mantıksız x alıcana v2 al ne uğraşcan ben öneririm 50mm sürücüsü var hoparlör oluyor bazen xd
hocam peki sizin bildiğiniz bu fiyat bandına daha iyi bir kulaklık flan var mı ?

hocam v2 alıcam ama nays ile flan İncehesap üzerinden indirim alamam değil mi ?

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Emre Akgün
ya önerebileceğim logiler var 733 mü tam hatırlamıyorum o var steelseriese bulaşma yazılım yaşama sevincimi +++ . baya arızalı
başkada önermek 50mm sürücüsünün ya da 40 mm nin altına düşme

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
Top Bottom