Neler Yeni

2900 TL MSI RX 5600XT Mech OC Alınır mı?

Macaw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
eray-erden
:D ? Allahım sabır ver
Birincisi AMD kartlar konusunda Sapphire MSI'dan yer yer daha üstün işler çıkartıyor. İkincisi ise bu sıcaklıklar uzun vadede kartın ömrünü kısaltır. Bana kılıf uyduracağına abicimli falan konuşacağına adam akıllı bir oku gel araştır bak. Az önce bende senin gibi bol keseden sallıyordum bir konu hakkında bak okudum öğrendim geldim. Sen hala aynı şeyi yapıyorsun. Ne diyeyim sen hobi olarak Mech model almaya ve önermeye devam et.
tabi tabi sen daha hakılısın sapphire hem amd hem geforce kartlar çıkarıyo zaten sapphire dedin marka kaç yıllık ne kadar iyi servis ne durumda bide gel msi ya bak araştırmanı nerde yaptın merak ediyorum doğrusu bu kdara insan msı meh ikötülüyo ya niye kötülüyo demek yerine msı kötü geç başka ne var diyen bir insansın sen ben se bunu tersine gdip msı iyi markadır iki üç adam yada veletin dedinme innıcam dedim gittim mech i aldım ki daha uzuca saphire vardı bi zamnalar benim aldığım dönemde öyle idi yani sen hala ne tartışıyosun onu anlamadım he haklımı olmak istiyosun tamam sen haklısın kardeşim devam et insanları mark hater ı yapmaya :D xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne anlatıyorsun sen ya? Pulse sessizlik odaklı bir kart, fan hızına bak da gel.
ee tamam sessizlik odaklı kart hatta çift bioslu perfonmasn ve sesçalışan modu olma üzere 2 modu var benim bahsettim perfonmans modunda bide aynılar yani

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
tabi tabi sen daha hakılısın sapphire hem amd hem geforce kartlar çıkarıyo zaten sapphire dedin marka kaç yıllık ne kadar iyi servis ne durumda bide gel msi ya bak araştırmanı nerde yaptın merak ediyorum doğrusu bu kdara insan msı meh ikötülüyo ya niye kötülüyo demek yerine msı kötü geç başka ne var diyen bir insansın sen ben se bunu tersine gdip msı iyi markadır iki üç adam yada veletin dedinme innıcam dedim gittim mech i aldım ki daha uzuca saphire vardı bi zamnalar benim aldığım dönemde öyle idi yani sen hala ne tartışıyosun onu anlamadım he haklımı olmak istiyosun tamam sen haklısın kardeşim devam et insanları mark hater ı yapmaya :D xd

ee tamam sessizlik odaklı kart hatta çift bioslu perfonmasn ve sesçalışan modu olma üzere 2 modu var benim bahsettim perfonmans modunda bide aynılar yani
Aynı falan değiller.

Usta Pulse'a ne diyo'lar? 🤬🤬 @resitali

Macaw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
eray-erden
Aynı falan değiller.

Usta Pulse'a ne diyo'lar? 🤬🤬 @resitali
aynı dediğimden kastım p moduna alınca kartı fan devri bellek mhzleri falan artıyor fakat o kartı p modunda çalıştığında mech in altına geçebiliyor sadece ısı konusunda yoksa q moduna alsan 78 in altına inmiyo yeri geliyor 85 geçiyo bazı oyunlarda

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
aynı dediğimden kastım p moduna alınca kartı fan devri bellek mhzleri falan artıyor fakat o kartı p modunda çalıştığında mech in altına geçebiliyor sadece ısı konusunda yoksa q moduna alsan 78 in altına inmiyo yeri geliyor 85 geçiyo bazı oyunlarda
Pulse mu 85 dereceyi geçiyor? Kaynağın nedir?

Hawkz

80+ Bronze
Dayı bak ben MSI kötü Sapphire iyi demiyorum. Diyorum ki MSI evet çok iyi ürünler piyasaya çıkarıyor. Ama çıkardığı iyi ürünler iyi seriler çok pahalı. En basitinden çıkan ekran kartlarının genelde en iyisi ya da ilk 3 te olan model Gaming X veya Trio X modeli yani MSI'ın top modelleri. Ama pahalı. MSI'ın bu modelleri kaliteli diye düşük modelleride kalitelidir demek saçmalıktır. Asıl fanboyluk senin yaptığındır. 3200 liraya gidipte sırf MSI diye ısınan bir model olan Mech almak yerine neredeyse Gaming X kadar kaliteli bir soğutmaya sahip Sapphire Pulse modelini almak çok daha mantıklıdır. Şimdi anladın mı beni ? Bu sadece Sapphire için geçerli değil. GTX 1650S'e gidip sırf MSI Gaming X diye 2300 2400 lira para verilir mi? 1800'e hatta 1700'e satılan Inno3D, Galax, Palit gibi F/P ürünler varken.

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2

20201213_093555.jpg

Macaw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
eray-erden
Dayı bak ben MSI kötü Sapphire iyi demiyorum. Diyorum ki MSI evet çok iyi ürünler piyasaya çıkarıyor. Ama çıkardığı iyi ürünler iyi seriler çok pahalı. En basitinden çıkan ekran kartlarının genelde en iyisi ya da ilk 3 te olan model Gaming X veya Trio X modeli yani MSI'ın top modelleri. Ama pahalı. MSI'ın bu modelleri kaliteli diye düşük modelleride kaliteli demek saçmalıktır. Asıl fanboyluk senin yaptığındır. 3200 liraya gidipte sırf MSI diye ısınan bir model olan Mech almak yerine neredeyse Gaming X kadar kaliteli bir soğutmaya sahip Sapphire Pulse modelini almak çok daha mantıklıdır. Şimdi anladın mı beni ? Bu sadece Sapphire için geçerli değil. GTX 1650S'e gidip sırf MSI Gaming X diye 2300 2400 lira para verilir mi? 1800'e hatta 1700'e satılan Inno3D, Galax, Palit gibi F/P ürünler varken.
he aynı yola düştük şimdi bak senle ilk olarak ben meck i 2800 TL ye aldım ve dediğin gibi top modellet asus tada pahalı msı dada şimdi ekarn kartı üreticilerine batımızda top 3 asus msı gigabyte diyerek gidiyo gerisine bakmadım sapphire bekli4. dür msı verde destek olsun yaptıklarıişçilik olsun kaliteli fanboyylukla bi alakası yok mesela msı mech yerin gigabyte olsu gigabytde derim yadi mech yerine asus dual olsu dual derim plalit inno3d galax gibi markaların bazı moddelleri zahmettli ve sıkıntılı kötü markalar değiller fakat fp ürün yapıcaz diye gerçekten herşeyden kısmışlar

Top Bottom