Neler Yeni

2k 27” monitör önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Yılmaz
Maddi durumunuz zora girmeyecek ise alabilirsiniz ama aşırı bir fark yok hz dışında size kalmış. Monitör gayet iyi bu arada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buradan bakabilirsiniz : https://www.epey.com/monitor/karsilastir/869590-900814/lg-ultragear-27gr75q-b_msi-g274qpx/farklari/
Hocam karşılaştırdığımız monitör buydu aslında; LG UltraGear 27GR83Q-B.
İkisi arasında bi fark göremedim açıkçası. LG olan model yaklaşık 10 gündür bende zaten. Ama MSI'in G274QPX modelinin de özellikleri aynı olarak gördüğüm için sormak istedim aslında. özellikleri aynı ama eğer LG'yi iade edip MSI'i alırsam 4k bana kar kalır. Yani LG'yi kullanmaya devam etmek için bir sebep görüyor musunuz siz? Desteğin ricasıyla :)

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,167
İsim
Necati
Hocam karşılaştırdığımız monitör buydu aslında; LG UltraGear 27GR83Q-B.
İkisi arasında bi fark göremedim açıkçası. LG olan model yaklaşık 10 gündür bende zaten. Ama MSI'in G274QPX modelinin de özellikleri aynı olarak gördüğüm için sormak istedim aslında. özellikleri aynı ama eğer LG'yi iade edip MSI'i alırsam 4k bana kar kalır. Yani LG'yi kullanmaya devam etmek için bir sebep görüyor musunuz siz? Desteğin ricasıyla :)
Kusura bakmayın karıştırmışım modeli, iade edip msi geçin hocam msi tepki süresi olarak daha iyi hem. 1ms GtG.

Top Bottom