Neler Yeni

2k Bandında Yeni Kulaklık Tavsiyeleriniz

uribiru

80+
Bütçe
2000
Merhaba, 2 yılı aşkın süredir kullandığım kulaklıkta ses problemleri yaşıyorum bundan dolayı değiştirmeye karar verdim.
Masaüstü pc'de kullanacağım. Fiyat ve performansı açısından kablolu istiyorum. Fps oyunları da oynarım hikayeli oyunlar da, çoğunlukla da dizi/film izlerim rahat, performansı iyi, uzun süre götürecek kulaklık arıyorum.
Bütçem 2k fakat almamam için hiç bir neden olmayan fiyatını tamamiyle hakeden bir cihaz önerirseniz 3k civarına kadar çıkabilirim.

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Emre Turan
geçen 2699 a cloud 3 aldım gayet güzel beğendim ama kulaklıkların piyasaya pek hakim değilim başka seçenekleri bilmiyorum ama cloud 3 güzel yani beğendim

uribiru

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçen 2699 a cloud 3 aldım gayet güzel beğendim ama kulaklıkların piyasaya pek hakim değilim başka seçenekleri bilmiyorum ama cloud 3 güzel yani beğendim
Aslında aklımda cloud 3 vardı fakat o kulaklığı hp firması yapmış, cloud 2 ye nazaran ses kasma gibi şeyler daha kötüymüş anladığım kadarıyla bu ve bunun gibi söylenenlerden sonra çekindim o kulaklıktan

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Emre Turan
Aslında aklımda cloud 3 vardı fakat o kulaklığı hp firması yapmış, cloud 2 ye nazaran ses kasma gibi şeyler daha kötüymüş anladığım kadarıyla bu ve bunun gibi söylenenlerden sonra çekindim o kulaklıktan
yanii ben aldım sesleri gayet duyuyorum bir de g pro x wireless var hani öyle ekstra bir fark hissettirmiyor ki zaten onları yazanların kastığı sesten de ne olur yani orası da ekstra

Yusorito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yusuf efe ceylan
Foyatlari bilmiom ama razer blackshark v2 x veya kraken olabilir . Kraken i kullandim sorunsuz ve espor icin uygunb

uribiru

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cloud 2 siparişi verdim, deneyimlerimi konu altında paylaşacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,310
Üyeler
156,463
Son üye