Neler Yeni

2K Genel Kullanım İçin Monitör Tavsiyesi

Gilean34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alperen-Kayan
Bütçe
9000
Merhaba 9K bütçem var 2K monitör satın almak istiyorum çok fazla rekabetçi oyun oynayan biri değilim daha çok dizi film izlemek ve hikayeli oyunlar oynamak için kullanacağım. Monitörde aradığım özellikler; panel olarak VA panel olsa daha iyi olur siyah renkleri daha iyi vermesinden ötürü ( Siyahları iyi veren ve ips glow sorunu olmayan ips monitörler de olabilir ), HDR desteğinin olması ve Hoparlörünün olması ( Aman aman şart değil ama olsa iyi olur ). Benim bulduğum bir kaç monitör:

https://www.epey.com/monitor/asus-tuf-gaming-vg27aq1a.html

Bu üçü arasından en fiyat olarak en yükseği olsa da en sıcak olduğum Odyssey G6 modeli hem paneli hem özellikleriyle bir de Tizen ile çok hoşuma gitti açıkçası. Odyssey G5 de kağıt üzerinde güzel duruyor hem de fiyat olarakta iyi ama ghosting sorunu olduğunu duydum. IPS panel olarak ilgimi çeken en son koyduğum ASUS modeli ve AOC Q27G4X modeller var ama IPS monitör fikrine bir türlü ısınamadım, evet daha renk olarak daha canlı ama siyah konusunda da bir o kadar kötüymüş gibi duruyor kağıt üzerinde. Sizin da kullanıcı deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi almak isterim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,364
Üyeler
156,469
Son üye
hüzünlü_potato
Top Bottom