Neler Yeni

Çözüldü✓ 2k monitör için acil fikir almam lazım

terasera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ömer faruk asutay

merhabalar arkadaşlar 2k monitör arıyorum yukardaki monitörler arasında kaldım sice bunlar nasıl
ve gene bunların bütçesinde 2k ips panel monitör öneriniz var mı

bu arada itopya indiriminden alıcam başka yerde daha ucuz filan varsa söylerseniz sevinirim

Dõ man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Furkan
IPS panel istiyorsan Samsung modelini sil zaten VA panel o, MSI ın farklı bir modelini kullanıyorum özellikleri yakın gibi seni üzmez MSI seçebilirsin bu fiyat bandında

terasera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ömer faruk asutay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IPS panel istiyorsan Samsung modelini sil zaten VA panel o, MSI ın farklı bir modelini kullanıyorum özellikleri yakın gibi seni üzmez MSI seçebilirsin bu fiyat bandında
bu msi daki teknolojilerin neolduğunu biliyormusunuz? baya bi şey var gibi ama hiç anlamadım

LoserIl

80+ Bronze
Bütçenin artma durumu olabilir mi? Artabilirse öneri yapabilirim

Dõ man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Furkan
bu msi daki teknolojilerin neolduğunu biliyormusunuz? baya bi şey var gibi ama hiç anlamadım
  • MPRT (Moving Picture Response Time): Hareketli görüntülerde bulanıklığı azaltır.
  • Night Vision: Karanlık sahnelerde detayları daha iyi görmeyi sağlar.
  • Low Blue Light: Mavi ışığı azaltarak göz yorgunluğunu minimize eder.
  • HDCR (High Dynamic Contrast Range): Görüntüdeki kontrastı artırarak detayları belirginleştirir.
  • Image Enhancement: Görüntü kalitesini iyileştirir, netlik ve renk doğruluğunu artırır.

terasera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ömer faruk asutay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • MPRT (Moving Picture Response Time): Hareketli görüntülerde bulanıklığı azaltır.
  • Night Vision: Karanlık sahnelerde detayları daha iyi görmeyi sağlar.
  • Low Blue Light: Mavi ışığı azaltarak göz yorgunluğunu minimize eder.
  • HDCR (High Dynamic Contrast Range): Görüntüdeki kontrastı artırarak detayları belirginleştirir.
  • Image Enhancement: Görüntü kalitesini iyileştirir, netlik ve renk doğruluğunu artırır.
teşekkürler özellikle low blue light özelliği benim gibi bözlüklü biri için çok iyi oldu

Dõ man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Furkan
teşekkürler özellikle low blue light özelliği benim gibi bözlüklü biri için çok iyi oldu
Ben sadece geceleri açıyordum baya iyi oluyordu artık hep açık bırakıyorum renkler daha sıcak daha canlı duruyor

LoserIl

80+ Bronze

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom

merhabalar arkadaşlar 2k monitör arıyorum yukardaki monitörler arasında kaldım sice bunlar nasıl
ve gene bunların bütçesinde 2k ips panel monitör öneriniz var mı

bu arada itopya indiriminden alıcam başka yerde daha ucuz filan varsa söylerseniz sevinirim
G5te Pivot yok. Ben kullanıyorum ekran kalitesi büyüklüğü şekli çok iyi ama pivot olmadığı için sorun yaratıyor.

terasera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ömer faruk asutay
Bütçenin artma durumu olabilir mi? Artabilirse öneri yapabilirim
önerinizi bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu biraz fazla bütçem için hem 240 hz yerine 180 165 hz daha uygun fiyatlı bi şey olursa daha iyi olurdu genede teşekür ederim

G5te Pivot yok. Ben kullanıyorum ekran kalitesi büyüklüğü şekli çok iyi ama pivot olmadığı için sorun yaratıyor.
bu g5 VA panelmiş sonradan fark ettim o yüzden liste dışında kaldı

LoserIl

80+ Bronze
önerinizi bekliyorum

bu biraz fazla bütçem için hem 240 hz yerine 180 165 hz daha uygun fiyatlı bi şey olursa daha iyi olurdu genede teşekür ederim
Rica ederim. Yine de bütçenin artma durumu Olursa 15 bin Bütçeye kadar çok iyi bir monitör alınır

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
önerinizi bekliyorum

bu g5 VA panelmiş sonradan fark ettim o yüzden liste dışında kaldı
VA panel olsun hocam öyle bir sıkıntısı yok paneli kaliteli zaten. Pivot can sıkıyor ama.

Top Bottom