Neler Yeni

2k monitör önerisi lazım?

akifear

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Akif
Bu monitör için düşünceleriniz neler?
Benzer fiyata daha iyi dediğiniz monitör var mıdır?

Redieew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mehmet Ali Avcı
Hocam ben düşüncelerimi yazayım öneri kısmını başka biri halleder illaki.Oyun için oynuyosan hikaye oyunları için güzel tercih curved ve 2k ama fps oyunları oynuyorsan almanı önermem hem 27 inç hem curved çok rahatsız eder seni.iş için düşünüyorsan da aynı şekil curvetleri pivota alınca bence çok verimli olmuyor.Ben kod yazıyorum genellikle onu deneyimledim yani.Curved aldığına göre fps de oynamıyosun ona göre yorum yapıcam şimdi ekran panel tipi va fps oynayan oyuncular genellikle tercih eder tepki süresinden dolayı ama monsterin kaliteli değil diye biliyorum va panel tipi.Eğer 2k yı gerçek anlamda hissetmek istiyorsan 2k ips ekran bakmanı da öneririm.

akifear

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Akif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim düşüncelerin için, ben FPS de oynamayı düşünüyorum 4070 süper li bir sistem alacağım 2k monitör daha iyi olur diyorlar monitörlerden fazla anlamadığım için araştırarak öğreniyorum. Fiyatı ve özellikleri bir an güzel geldi gözüme

akifear

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Akif

Redieew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mehmet Ali Avcı
Teşekkür ederim düşüncelerin için, ben FPS de oynamayı düşünüyorum 4070 süper li bir sistem alacağım 2k monitör daha iyi olur diyorlar monitörlerden fazla anlamadığım için araştırarak öğreniyorum. Fiyatı ve özellikleri bir an güzel geldi gözüme
Hocam şu yorumu yapabilirim bu monitör 2k için baya bir giriş seviyesi açıkçası.Bütçeyi 1-2k daha arttırıp viewsonic aoc varsa samsung modellerini tercih etmeni öneririm.

akifear

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Akif
Hocam şu yorumu yapabilirim bu monitör 2k için baya bir giriş seviyesi açıkçası.Bütçeyi 1-2k daha arttırıp viewsonic aoc varsa samsung modellerini tercih etmeni öneririm.
Tamamdır biraz daha bakacağım vazgeçtim bu monitörden, tekrardan teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

7-8k

aktif kullandıgım cihaz ben cok begeniyorum
Şununla arasında çok fark var mı? Biraz daha az zorluyor bütçe konusunda

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Tamamdır biraz daha bakacağım vazgeçtim bu monitörden, tekrardan teşekkürler

7-8k

Şununla arasında çok fark var mı? Biraz daha az zorluyor bütçe konusunda

parlaklık olarak msi daha iyi ama o da kötü bi secim degil bir de 10biti 170hzde veremiyor sanırm

akifear

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Akif
parlaklık olarak msi daha iyi ama o da kötü bi secim degil bir de 10biti 170hzde veremiyor sanırm
Arada 800tl gibi bir fark var çok değil aslında, almışken daha iyisiyse MSI alırım o zaman

Top Bottom