Neler Yeni

2k'ya kablosuz mouse önerisi

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
rog gladius ııı aldım
Ben deluxe m800 ultra aldımda bence muhteşem bi ürün lag felan hiç hissetmedim ondan dolayı sordum belki size hatalı gelmiş olabilir diye.4k donglla nasıl olcak çok merak ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün geldi

Bayramdurmus

80+ Bronze
Ben deluxe m800 ultra aldımda bence muhteşem bi ürün lag felan hiç hissetmedim ondan dolayı sordum belki size hatalı gelmiş olabilir diye.4k donglla nasıl olcak çok merak ediyorum

Bugün geldi
Valla bende bugün delux m800 ultra elime ulaştı muhteşem ya dün asus rogu aldım elime kalite olarak daha iyi asus fakat hafiflik olarak delux daha iyi geldi 4k dongle da sipariş ettim sanırım yarın asus rog kargo da gelecek kargoyu almadan iade edicem

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eren Turhan
Valla bende bugün delux m800 ultra elime ulaştı muhteşem ya dün asus rogu aldım elime kalite olarak daha iyi asus fakat hafiflik olarak delux daha iyi geldi 4k dongle da sipariş ettim sanırım yarın asus rog kargo da gelecek kargoyu almadan iade edicem
hocam su an update gectım urunu duzeldı bır sroun olursa gene bılgılendırım

Bayramdurmus

80+ Bronze
hocam su an update gectım urunu duzeldı bır sroun olursa gene bılgılendırım
Tamamdır hocam ama büyük ihtimalle deluxu kullanıcam yarın gelen kargoyu almadan iade edebilir miyim acaba iade olcak desem geri götürür mü

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eren Turhan
Tamamdır hocam ama büyük ihtimalle deluxu kullanıcam yarın gelen kargoyu almadan iade edebilir miyim acaba iade olcak desem geri götürür mü
sanmıyorum hocam iade talebi olusturamnız lazım muhtemelen sitede onlar sıze kod verecek o kod ıle kargoya vereceksiniz diye dusunuyorum

Bayramdurmus

80+ Bronze
sanmıyorum hocam iade talebi olusturamnız lazım muhtemelen sitede onlar sıze kod verecek o kod ıle kargoya vereceksiniz diye dusunuyorum
Hocam siz geri ödeme için formu doldurdunuz mu bıc yazan yere ne yazıcaz

Bayramdurmus

80+ Bronze
Hocam yurtdışı ödemelerimde getekli bir şey diye biliyorum ibanı göndereceğiniz bankanın bic diye yazon int onu yazın
Tamamdır hocam hallettim teşekkürler gelen mouse aldım kullanıcam deluxu iade edicem

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eren Turhan

Bayramdurmus

80+ Bronze
Bluetooth lag var mı

Hocam tam çözdüm sayılmaz yazılım update yaptım geçti biraz kullandıktan sonra tekrar gelio beklemekk getekiyo toparlamak içim
Ben daha açmadım gönderdiğim diğer açılmış iade onaylansın o şekil açıcam bluettoth önemli değil benim için lag olabilir

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
Bluetooth lag var mı

Hocam tam çözdüm sayılmaz yazılım update yaptım geçti biraz kullandıktan sonra tekrar gelio beklemekk getekiyo toparlamak içim
Hocam son olarak para geri ödemesi ürünleri arasında mouse bulamadım kulakık ve kalvte var mouse yok. Siz alabildiniz mi payback.

Top Bottom