Neler Yeni

2miners ETH Current hashrate 0 göstermesi

LeFrain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut YILIDIZ
2miners'ta biraz zamandır eth kazmaya çalışıyorum ancak current hashrate çoğu zaman 0 gözüküyor. Tabi kazancım da olması gerekenin 3 te 1 inde kalıyor. Bunun nedeni nedir ve nasıl düzeltilebilirim. Rx570 8gb MSI Armor ekran kartına sahibim ayrıca etherminer da kısmen daha normal rakamlar kazanıyorum ancak borsaya aktarırken kesinti olmaması için 2miners kullanmak istiyorum. Bakınız 9.13-9.30 arası gibi.
2miners hashrate.PNG

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
2miners'ta biraz zamandır eth kazmaya çalışıyorum ancak current hashrate çoğu zaman 0 gözüküyor. Tabi kazancım da olması gerekenin 3 te 1 inde kalıyor. Bunun nedeni nedir ve nasıl düzeltilebilirim. Rx570 8gb MSI Armor ekran kartına sahibim ayrıca etherminer da kısmen daha normal rakamlar kazanıyorum ancak borsaya aktarırken kesinti olmaması için 2miners kullanmak istiyorum. Bakınız 9.13-9.30 arası gibi.Alıntıyı görüntüle
@Revainer

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
2miners'ta biraz zamandır eth kazmaya çalışıyorum ancak current hashrate çoğu zaman 0 gözüküyor. Tabi kazancım da olması gerekenin 3 te 1 inde kalıyor. Bunun nedeni nedir ve nasıl düzeltilebilirim. Rx570 8gb MSI Armor ekran kartına sahibim ayrıca etherminer da kısmen daha normal rakamlar kazanıyorum ancak borsaya aktarırken kesinti olmaması için 2miners kullanmak istiyorum. Bakınız 9.13-9.30 arası gibi.Alıntıyı görüntüle
Günlük kazanç ne kadar şuan? “Reported” değeri normal gibi ama havuz veya karttaki bir sorun yüzünden bu şekilde oluyor olabilir.

LeFrain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut YILIDIZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bazen normal bazen 1 saat hiç kazmıyor. Mesela bugün 12 saatte 0.0003 kazdı. Ether mine havuzunda ki değer yakın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Günlük kazanç ne kadar şuan? “Reported” değeri normal gibi ama havuz veya karttaki bir sorun yüzünden bu şekilde oluyor olabilir.
Kartta sorun yok gibi sıcaklık olarak değerler yukarıda yazdığım gibi.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
@Doktor :Sizi yetkili departmana bağlıyorum lütfen hatta kalınız.
@Revainer

Revanier: Nedir sorununuz efendim?
KS: 2miners'ta biraz zamandır eth kazmaya çalışıyorum ancak current hashrate çoğu zaman 0 gözüküyor. Tabi kazancım da olması gerekenin 3 te 1 inde kalıyor. Bunun nedeni nedir ve nasıl düzeltilebilirim. Rx570 8gb MSI Armor ekran kartına sahibim ayrıca etherminer da kısmen daha normal rakamlar kazanıyorum ancak borsaya aktarırken kesinti olmaması için 2miners kullanmak istiyorum. Bakınız 9.13-9.30 arası gibi.
Revanier: Sizi bir üst departmana aktarıyorum, lütfen bekleyiniz hatta.
@RevDeisDou

Top Bottom