Neler Yeni

3.5 ayda AYT Edebiyat bitirilebilir mi?

Symbol

80+
Merhaba, 12. sınıftayım ve meslek lisesi okuyorum, staj nedeniyle 1. dönemde motivasyon ve zaman eksikliği yaşadım.

Fakat 2. dönemde kendimi toparlamaya başladım ve şuan AYT Edebiyat'a başladım. Dershaneye gidiyorum, dershane romanlara başlamışken ben Türk Halk Şiiri'ne yeni başladım. Sözel bir bölüm olan "Çizgi Film ve Animasyon"u hedefliyorum. Hedeflediğim üniversitede tam burslu girebilmem için AYT'den 15 net yapmam gerekiyor. Haftada 12 saat çalışarak, 3.5 ayda AYT Edebiyat bitebilir mi?

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Merhaba, 12. sınıftayım ve meslek lisesi okuyorum, staj nedeniyle 1. dönemde motivasyon ve zaman eksikliği yaşadım.

Fakat 2. dönemde kendimi toparlamaya başladım ve şuan AYT Edebiyat'a başladım. Dershaneye gidiyorum, dershane romanlara başlamışken ben Türk Halk Şiiri'ne yeni başladım. Sözel bir bölüm olan "Çizgi Film ve Animasyon"u hedefliyorum. Hedeflediğim üniversitede tam burslu girebilmem için AYT'den 15 net yapmam gerekiyor. Haftada 12 saat çalışarak, 3.5 ayda AYT Edebiyat bitebilir mi?
kadir gümüşün video ders defterini alarak günlük 3-4 video izleyerek bitirebilirsiniz ancak netleriniz nasıl olur tahmin edemem ama 15 net yapmak kolay 20 falan hedefleyin

Symbol

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kadir gümüşün video ders defterini alarak günlük 3-4 video izleyerek bitirebilirsiniz ancak netleriniz nasıl olur tahmin edemem ama 15 net yapmak kolay 20 falan hedefleyin
Teşekkürler. TYT Türkçe'de 30 net yapmak ne kadar zordur?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Türkçe süreklilik ve pratik gerektirir. Düzenli ve sabırlı ilerlerseniz hedefinize rahatlıkla ulaşırsınız.

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
1 2
85 gün kaldı. 85 gün içerisinde bile çok şey değişir.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Türkçe süreklilik ve pratik gerektirir. Düzenli ve sabırlı ilerlerseniz hedefinize rahatlıkla ulaşırsınız.
Aslında ona da çok gerek yok. Sadece bol bol kitap okumalı ve konuları iyi kavramalısın. İlk TYT denememde 27.5 net yaptım. şans işi mi bilemem. çünkü sadece 1 tane denemeye girdim. tek bir tane kitap bitirmiştim o da TYT Bilgi sarmal.

Legend.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus Emre Kurnaz

Rüstü hoca izle içinden gecersin 2 kere bitirilir

106410

80+ Silver
Teşekkürler. TYT Türkçe'de 30 net yapmak ne kadar zordur?

Zor değil, ben ilk başladığımda 22-25 net falan yapiyordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında ona da çok gerek yok. Sadece bol bol kitap okumalı ve konuları iyi kavramalısın. İlk TYT denememde 27.5 net yaptım. şans işi mi bilemem. çünkü sadece 1 tane denemeye girdim. tek bir tane kitap bitirmiştim o da TYT Bilgi sarmal.

Kitap okumak için geç kalmış arkadaş, bol bol paragraf çözüp dil bilgisi çalışmalı artık.

Omnissiah

80+ Bronze
kadir gümüş ders defteri var onu öneririm bende türkçesi var.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
düzenli olarak her gün soru çözersen +30 net bile olur.( 40 paragraf 30 dil bilgisi gibi)

Top Bottom