Neler Yeni

🔥İndirim 3 Adet Ahşap Telefon Tutacağı 15 TL

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
Son düzenleme:

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
halil
2 almstm iptal edip 3 alayım

Az önceki konuya yazmıştım buraya da yapıştırıyorum aynısını.

abi bu konuları açarken gerçekten açtığıma değer mi diye düşünmüyor mu insanlar :D

Ya şu ürün 5 TL olsa ne 15 olsa ne 20 olsa ne farkeder.

Ha derseniz ki zor zamanlar, her bir liranın hesabını yapmak lazım; Alma arkadaşım o zaman ahşap telefon tutucu stand, almayıver elinle tut, bi yere daya 5 liranın hesabındaysan.

Neden böyle bir şey yazıyorum, çünkü ara sıra gelen adam akıllı indirimler kaynıyor buradaki sakız 2.5tl den 2.48tl ye düştü YABIŞTIRIN ASLANLAR 100 tane alınca 2 lira indirim oluyo konularından baygınlık geldi.

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

abi bu konuları açarken gerçekten açtığıma değer mi diye düşünmüyor mu insanlar :D

Ha derseniz ki zor zamanlar, her bir liranın hesabını yapmak lazım; Alma arkadaşım o zaman ahşap telefon tutucu stand, almayıver elinle tut, bi yere daya 5 liranın hesabındaysan.

Neden böyle bir şey yazıyorum, çünkü ara sıra gelen adam akıllı indirimler kaynıyor buradaki sakız 2.5tl den 2.48tl ye düştü YABIŞTIRIN ASLANLAR 100 tane alınca 2 lira indirim oluyo konularından baygınlık geldi.
dostum uygun fiyatlı stand arayanlar için iyi fiyat fazla kasmaya gerek yok :D beğenmeyen almaz.

Olay beğenip begenmemek degil ki zaten 5 liralık ürün hepi topu, Nesi iyi fiyat? Ayrıca yazdıgımı bile okumamışsın, böyle 3 5 liralık şeyler yüzünden insanlar gerçekten güzel indirimleri gözlerinden kaçırabilir. Yeri geliyor 2.5klık sıvı soğutma 900tl ye fırsatı geliyor, yeri geliyor ekran kartı indirimleri geliyor binlerce lira.

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olay beğenip begenmemek degil ki zaten 5 liralık ürün hepi topu, Nesi iyi fiyat? Ayrıca yazdıgımı bile okumamışsın, böyle 3 5 liralık şeyler yüzünden insanlar gerçekten güzel indirimleri gözlerinden kaçırabilir. Yeri geliyor 2.5klık sıvı soğutma 900tl ye fırsatı geliyor, yeri geliyor ekran kartı indirimleri geliyor binlerce lira.
belki adam toplu alıp satacak. daha çok kar edecek küçük düşünmek yerine biraz daha büyük düşünmeni tavsiye ederim. ayrıca indirimleri takip eden zaten kaçırmaz. böyle düşük indirimlerin paylaşılmasını istemiyorsan e posta üzerinden bildirimde bulunabilirsin :). konuyu gereksiz kirletme şimdi.

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
halil

ne anlatıyon sen yeni hesap açmısın :D
sıkılıp sallamaya gelmişin sanki

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Benim konumada yazar mısın cevap veren kimse olmadıda

https://forum.donanimarsivi.com/konu/amazonda-telefon-standi-15-TL.576047/

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,915
İsim
tümen dağ
abi bu konuları açarken gerçekten açtığıma değer mi diye düşünmüyor mu insanlar
Deger
şu ürün 5 TL olsa ne 15 olsa ne 20 olsa ne farkeder.
Fiyati
Ha derseniz ki zor zamanlar, her bir liranın hesabını yapmak lazım; Alma arkadaşım o zaman ahşap telefon tutucu stand, almayıver elinle tut, bi yere daya 5 liranın hesabındaysan
Insanlarin hayati sizi ilgilendirmez
Neden böyle bir şey yazıyorum, çünkü ara sıra gelen adam akıllı indirimler kaynıyor buradaki sakız 2.5tl den 2.48tl ye düştü YABIŞTIRIN ASLANLAR 100 tane alınca 2 lira indirim oluyo konularından baygınlık geldi
Her turlu indirim paylasiliyor
Bu indirimde guzel 1 fiyatina 3 urun
Iyi forumlar

Enco

80+ Silver

Bende az önceki konuya yazmıştım 15e TEK yerine 3 tane alsınlar arkadaş yeni konu açmış

logan53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Mücahit Saklı

Her kelimesine katılıyorum şu yorumun.

belki adam toplu alıp satacak. daha çok kar edecek küçük düşünmek yerine biraz daha büyük düşünmeni tavsiye ederim. ayrıca indirimleri takip eden zaten kaçırmaz. böyle düşük indirimlerin paylaşılmasını istemiyorsan e posta üzerinden bildirimde bulunabilirsin :). konuyu gereksiz kirletme şimdi.
Toplu aldığın zaman imalatçıdan bunların tanesini 3 5 liraya zaten alırsın taş çatlasın. 100 tane al ne farketder, al 2 katına sat %100 kâr ile. 500 lira mı kazanacaksın 100 kalem ürün satışından, ticaretten anlamayan çok gördüm de bu kadarını görmedim.

Ayrıca fırsatçılar degil indirimden yararlanmak isteyenler için var diye biliyorum burayı.

Destekleyenler çıkmış bir de fiyat iyiymiş de insanların hayatıymış da. Yahu size ahşap telefon altlıgı kullanmayın demiyoruz, Bu bir sıcak fırsat veya büyük bir indirim degil paylaşım gerektiren. Yahu zaten dandik ahşap bir parça ne kadar olabilir allahaşkına,

al çok daha güzel bir ürün 3.75tl.

Yani google a bile yazmaya üşenmişsiniz anlaşılan:
1658708610350.png

Aynen kankalar çok güzel muhteşem fırsat 1 fiyatına 3 tane YABIŞTIRIN

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
Toplu aldığın zaman imalatçıdan bunların tanesini 3 5 liraya zaten alırsın taş çatlasın. 100 tane al ne farketder, al 2 katına sat %100 kâr ile. 500 lira mı kazanacaksın 100 kalem ürün satışından, ticaretten anlamayan çok gördüm de bu kadarını görmedim.

Ayrıca fırsatçılar degil indirimden yararlanmak isteyenler için var diye biliyorum burayı.

Destekleyenler çıkmış bir de fiyat iyiymiş de insanların hayatıymış da. Yahu size ahşap telefon altlıgı kullanmayın demiyoruz, Bu bir sıcak fırsat veya büyük bir indirim degil paylaşım gerektiren. Yahu zaten dandik ahşap bir parça ne kadar olabilir allahaşkına,

al çok daha güzel bir ürün 3.75tl.

Yani google a bile yazmaya üşenmişsiniz anlaşılan:
Alıntıyı görüntüle
Aynen kankalar çok güzel muhteşem fırsat 1 fiyatına 3 tane YABIŞTIRIN
o attıklarının hepsinde kargo parası var yani 1 fiyatına 3 tane oluyor yine :D ayrıca o attığın 3.75 TL lük toptancı 100 adet almak gerekiyor en az. insan atarken bakar bi. matematiği kötü olan gördüm de bu kadarını görmedim. neyi kanıtlamaya çalıştın bilmiyorum ama yine haksız çıktın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,489
Üyeler
140,505
Son üye
radrhyme
Top Bottom