Neler Yeni

🔥İndirim 3 Adet Ahşap Telefon Tutacağı 15 TL

Bir önceki mesajında belki adam toplu alacak diye savunup, şimdi sana toptan fiyatını verince de ama bunda yüksek adet almak gerekiyor diyorsun. Tamam kardeş en güzel indirimi sen paylaştın en iyi sensin.

Bence daha fazla komik duruma düşürme kendini. Çarşıda migrosta bimde her yerde 5 TL bu ürün. Kargo parasını bahane etmiş şimdi de.

Senin fırsat dedigin şey o zaman amazon primedaki günlük normal fiyatına olan herşeyin sıcak fırsat başlığına konusu açılmalı ÇÜNKÜ KARGOBEDAVA ne de olsa ?

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
Bir önceki mesajında belki adam toplu alacak diye savunup, şimdi sana toptan fiyatını verince de ama bunda yüksek adet almak gerekiyor diyorsun. Tamam kardeş en güzel indirimi sen paylaştın en iyi sensin.

Bence daha fazla komik duruma düşürme kendini. Çarşıda migrosta bimde her yerde 5 TL bu ürün. Kargo parasını bahane etmiş şimdi de.

Senin fırsat dedigin şey o zaman amazon primedaki günlük normal fiyatına olan herşeyin sıcak fırsat başlığına konusu açılmalı ÇÜNKÜ KARGOBEDAVA ne de olsa ?
kargo bedava olduğu için 1 fiyatına 3 adet alınıyor zaten. a101 de 5 TL ye bul yarın alayım hemen madem bu kadar eminsin kendinden. 5 TL lik bir ürün için bu kadar yaygara çıkarmanın sebebini de anlamadım.

5 TL lik ürün için yaygara çıkaran senmişsin gibi geliyor bana. Ben aksine bu forumun uzun süredir takipçisi olarak böyle çöplerin konusu dahi açılmasının yersiz olduğunu söylüyorum. İnsanlar gerçek indirim görmek istiyor, ve belki bu ve bunun gibi sebepler yüzünden kaçırıyor. Ama sen namus meselesi gibi savunmaya başladın, tek sebebi de sanırım açtığın konuya laf edildi diye. Objektif bakabildigini düşünmüyorum.

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
5 TL lik ürün için yaygara çıkaran senmişsin gibi geliyor bana. Ben aksine bu forumun uzun süredir takipçisi olarak böyle çöplerin konusu dahi açılmasının yersiz olduğunu söylüyorum. İnsanlar gerçek indirim görmek istiyor, ve belki bu ve bunun gibi sebepler yüzünden kaçırıyor. Ama sen namus meselesi gibi savunmaya başladın, tek sebebi de sanırım açtığın konuya laf edildi diye. Objektif bakabildigini düşünmüyorum.
dediğim gibi beğenmeyen almaz. piyasaya göre de iyi fiyat. zaten sıcak fırsatlar bölümünü takip eden biri hiçbir indirimi kaçırmaz. sanki her dakika yeni konu açılıyor. birde haklı çıkmak için 5 TL lik ürün falan atıyorsun kargo parasını hesaba katmadan. ben en azından senin gibi kolpadan birşeyler atmıyorum ;)

belki adam toplu alıp satacak. daha çok kar edecek küçük düşünmek yerine biraz daha büyük düşünmeni tavsiye ederim.

o attıklarının hepsinde kargo parası var yani 1 fiyatına 3 tane oluyor yine :D ayrıca o attığın 3.75 TL lük toptancı 100 adet almak gerekiyor en az. insan atarken bakar bi. matematiği kötü olan gördüm de bu kadarını görmedim.

Reis sen bu iki cümleyi ard arda kurabilmiş bir adamsın, kolpadan bahsetmeyelim istersen, sen zararlı çıkarsın, yine de sen bilirsin :D:D:D:D:D:DD

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
Reis sen bu iki cümleyi ard arda kurabilmiş bir adamsın, kolpadan bahsetmeyelim istersen, sen zararlı çıkarsın, yine de sen bilirsin :D:D:D:D:D:DD
mesela ben 50 tane alıcam onu ne yapıcaz? illa 100 tane mi almam lazım toptan olunca? neyse sen toxicliğini başka yerde yapmaya devam edebilirsin. burdan sana ekmek çıkmaz. yoksa kendini küçük düşürmekten başka bir şey yapmazsın.

Son düzenleme:
100 tane al reis biraz "daha çok kar edecek küçük düşünmek yerine biraz daha büyük düşünmeni tavsiye ederim."

Ha bu arada trendyolda 4.30 TL, 17 taneden sonra kargo bedava, Büyük düşün vizyon reis, zengin olcaksın daha :D

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
100 tane al reis biraz "daha çok kar edecek küçük düşünmek yerine biraz daha büyük düşünmeni tavsiye ederim."

Ha bu arada trendyolda 4.30 TL, 17 taneden sonra kargo bedava, Büyük düşün vizyon reis, zengin olcaksın daha :D

tamam dostum toplu alımda haksızım ama en azından yine yalan söylemedim senin gibi trendyolda 5 TL ye kargo parasını söylemeden. onu nasıl savunacaksın? ki tek haksız olduğum yer toplu alım onun haricinde tamamen boş muhabbetsin zaten.

İyi de ben trendyolda da 5 liraya geliyor ordan alın gibi bir şey söylemedim ki? Bu ürünün zaten ederi 5 lira, malın ederi bu, çarşıda pazarda her yerde 5 liraya satın alınabiliyor dedim, okumadığın şeyleri kafanda farklı farklı birleştiriyorsun anlaşılan. Toplu alım bla bla, fiyatı çok uygun 1 fiyatına 3 tane blabla dedigin için trendyol ve toptan linki koydum. Bunları sen söyledin ben degil. Bak işin rengi şuan degişti, bana yalan söylüyor diyorsun fakat yalan söyleyen de sensin bu durumda.

Neyse anlatmak istedigim noktayı anlayan oldu, anlamayan da oldu. Uzatıp konuyu üste taşımanın anlamı yok, zaten böyle konular görmekten rahatsız olan biri olarak boşuna üste taşıyorum.

Çikolatalı gofret 5liradan 4.80e düşmüş 25 tane alınca 1 tane bedavaya geliyor konularına devam anlaşılan

VS07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Vahit Sarıkaya
3 tane alınca gümrüğe takılabilir.

KRazor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Razor
Bana da telefon tutucu lazımdı ama sonra aklıma şu rulo şeyinden yapmak geldi. Teşekkürler yine de paylaşım için ihtiyacı olanın işini görür.
1.jpg

2.jpg

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
2 Tanesi 13 TL, 3 Tanesi 15 TL
bence gayet uygun fiyat ben 1 tane aldım. iş görür.
3 tane almak isteytenler için de 15 TL
Benim tavsiyem 2 TL daha verip 3 tane almak.
Buna 15tlmi verilir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 Tanesi 13 TL, 3 Tanesi 15 TL
bence gayet uygun fiyat ben 1 tane aldım. iş görür.
3 tane almak isteytenler için de 15 TL
Benim tavsiyem 2 TL daha verip 3 tane almak.
Cidden 2 tahta parçasına bu kadar para veriyorsanız ben üretim benden alın.

Top Bottom