Neler Yeni

3 Aydır Çözemediğim Mavi Ekran. Çok zor durumdayım.

PapaganGülsem

80+ Bronze
yav kardeşim ben değiştirdim diyorum niye okuyayım sende SSD varsa SSD sorunlu o zaman bunun bağlantısını kurmak zor olmamalı be
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve sorun termal macun da demedim ben sen iyi oku bence ben değiştirdim yazdım bak sorunumu termal macun giderdi yazmadım değil mi TÜRKÇE
Tamam.

Kafasına göre takılıyor değerler. 3 kişi ile uzun süre deneyler yaptık en fazla 3 hafta dayandı sonra gene düştü.
@keremcnsz24 yeni vaka.
Driveri yükleyip kurdum.

Son düzenleme:

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hiç format denedin mi bu 3 ay içerisinde.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Bunun değişmesini isteyemez miyim?
Yapacağın bir şey yok, almadan önce güzelce araştırman lazımdı. Zaten team GX1 SSD sorun yazınca Googleda ilk benim konum çıkıyor sana da atayım. Gönderirsen gelenin de aynı olması yüksek bir ihtimal.

PapaganGülsem

80+ Bronze
Yapacağın bir şey yok, almadan önce güzelce araştırman lazımdı. Zaten team GX1 SSD sorun yazınca Googleda ilk benim konum çıkıyor sana da atayım. Gönderirsen gelenin de aynı olması yüksek bir ihtimal.
Abdullah Bey sağ olsun. Güvendik. Aslında araştırdım ama o zaman da galiba ilk alanlardan biriydim bu ssd yi. Çünkü sorunlarıyla alaklı bir konu bile yoktu. El Capitan aldım :(.

Virgil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Gökhan
Ekran kartının biosunu güncelleyeceksiniz bende el capitan kullanıyorum yeşil ekran vs alıyordum sürekli güncelledikten sonra 1 kere bile almadım sitesinden bulup son biosunu güncelleyin.

Sedatt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Sedat Şahin
Bu sorunun çözümü tam olarak noldu arkadaşlar
Ben PC de bosta kitlenmeler alıyorum sebebi ne olabilir bunu üstüne mavi ekran aldım son zamanlarda vermeye başladı mavi ekran

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,804
Üyeler
138,413
Son üye
Hasankckrt
Top Bottom