Neler Yeni

3 Aydır Çözemediğim Mavi Ekran. Çok zor durumdayım.

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,838
İsim
Ege
Nasıl bir kazık yemişim Donanım Arşivinden. Aklım almıyor yemin ederim. Para dert değil zaten sistemi almıştım iade edip sırf Abdullah Beyin referansı var diye aldım. Ama verdiğim paranın karşılığını bu kadar alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu anki sonuç.

453 den 10'a İNANILMAZ. İNANILMAZ.
@Emirhandkee Hocam SSD'ye bir Fatiha alabilir miyiz?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Nasıl bir kazık yemişim Donanım Arşivinden. Aklım almıyor yemin ederim. Para dert değil zaten sistemi almıştım iade edip sırf Abdullah Beyin referansı var diye aldım. Ama verdiğim paranın karşılığını bu kadar alıyorum.

Şu anki sonuç.

453 den 10'a İNANILMAZ. İNANILMAZ.
Kafasına göre takılıyor değerler. 3 kişi ile uzun süre deneyler yaptık en fazla 3 hafta dayandı sonra gene düştü.
@keremcnsz24 yeni vaka.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
@Emirhandkee Hocam SSD'ye bir Fatiha alabilir miyiz?
@PapaganGM'in Team GX1 SSD için el fatiha.

Bismillahirrahmanirrahim
Elhamdulillâhi rabbil'alemin
Errahmânir'rahim
Mâliki yevmiddin
İyyâke na'budu Ve iyyâke neste'în
İhdinessirâtal mustakîm
Sirâtallezine en'amte aleyhim
Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,838
İsim
Ege
Bunun değişmesini isteyemez miyim?
Bir bilgim yok ama bence şu an iade edebiliyorsanız edin edemiyorsanız değiştirin satabiliyorsanız satın satamazsanız yeni bir ssd alın 120 gb ssd + 1tb hdd olabilir.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,838
İsim
Ege
En azından problemi bulabildim bu acemi bilgimle 🙂
Yaşadığınız duruma üzüldüm hocam daha dün gibi hatırlıyorum önerir misiniz diye sormuştum çok sıcakkanlı davranıp cevaplamıştınız.

PapaganGülsem

80+ Bronze
Öncelikle beni engellemezseniz sevinirim. Bu forumu aktif olarak kullanıyorum.
@Abdullah Hacıgül Beyefendi
Kaç yıldır senin sistemlerini kullanıyorum. Senin sistemlerini öneriyorum , aldırtıyorum , övüyor(dum). Başlarda sorunum oldu seni etiketledim. Geldiğinde sanki sana iftira atmışım gibi sinirle mesaj yazdın. Dedim meşgul adam. 3-4 defa problem oldu senin sistemin diye etiketledim , geldin. Bir tek aşşağılamadığın kaldı. Bir sürü şey sordun cevap verdim en sonunda 5 kere yaptığın gibi hiçbir şey yapmadan gittin. Ya Allah aşkına ben 6000TL ile rezil olmak mı zorundayım. Sistem aldım senin referansın var senin sistemi alayım diye iade ettim.
Her gelişinde kızdın. Beni hiçbir şeyden anlamayan biri gibi göstermeye çalıştın , yazış şeklinle. Ben de bir kullanıcı , insan ve bilgisayardan kişiye göre değişir ama orta derece anlayan bir insanım. Bana ne dersen attım , yazdım. En sonunda çevrimdışı olup gittin. Sorunumla baş başa kaldım. Kullandığım SSD'yi satamam. Ben kazınlandım ama kendim için başkasını kazıklayamam. Elimde patladı sistemin. Abdullah kusura bakma ama sana hakkımı helal etmiyorum. Para yüzünden kimseye böyle yapmam ama bu bambaşka bir durum. Hakkım helal değildir.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
İsmail Alpay
eski bilgisayarımda çok fazla yaşıyordum işlemci termal macunu hddyi değiştirip format attığımda düzelmişti windowsun kurulu olduğu hdd sorunlu olabilir

PapaganGülsem

80+ Bronze
En azından problemi bulabildim bu acemi bilgimle 🙂
Yaşadığınız duruma üzüldüm hocam daha dün gibi hatırlıyorum önerir misiniz diye sormuştum çok sıcakkanlı davranıp cevaplamıştınız.
Sorun bu mu ki? Bence bu daha çok ana sorunun yanında kazıklandığımın tescilli belgesi olarak bir ekran görüntüsü oldu.

eski bilgisayarımda çok fazla yaşıyordum işlemci termal macunu hddyi değiştirip format attığımda düzelmişti windowsun kurulu olduğu HDD sorunlu olabilir
Biliyorum yardım etmek istiyorsun ama tüm mesajları okuyup yazarsanız sevinirim. Sorun termal macun olamaz sistem daha yeni. HDD yok. Mavi ekran hatası ekran kartını gösteriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
İsmail Alpay
Sorun bu mu ki? Bence bu daha çok ana sorunun yanında kazıklandığımın tescilli belgesi olarak bir ekran görüntüsü oldu.

Biliyorum yardım etmek istiyorsun ama tüm mesajları okuyup yazarsanız sevinirim. Sorun termal macun olamaz sistem daha yeni. HDD yok. Mavi ekran hatası ekran kartını gösteriyor.
yav kardeşim ben değiştirdim diyorum niye okuyayım sende ssd varsa ssd sorunlu o zaman bunun bağlantısını kurmak zor olmamalı be

ve sorun termal macun da demedim ben sen iyi oku bence ben değiştirdim yazdım bak sorunumu termal macun giderdi yazmadım değil mi TÜRKÇE

Top Bottom