Neler Yeni

Yardım 3 bin TL kadar akıllı saat

DoguSglm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Doğukan Sağlam
Bütçe
3500
Xiaomi redmi watch 3 modeli ni araştırdım hoşuma gitti ama önemli olan benim için öncelik kalp ritmi ölçeri gerçeğe en yakın ölçen bir saat arıyorum sizlere de danışmak istedim kalp ritmi de sağlık problemleri için

Gif Man

80+ Gold
Xiaomi redmi watch 3 modeli ni araştırdım hoşuma gitti ama önemli olan benim için öncelik kalp ritmi ölçeri gerçeğe en yakın ölçen bir saat arıyorum sizlere de danışmak istedim kalp ritmi de sağlık problemleri için
Kaçırmasan İyiydi .

Burdan Alabilirsin Yinede .

DoguSglm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Doğukan Sağlam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaçırmasan İyiydi .

Burdan Alabilirsin Yinede .

:/

Golf 4 R32

80+ Silver
2.el samsung al başka da hiçbir önerim yok şiddetle samsung öneriyorum.

DoguSglm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Doğukan Sağlam
2.el samsung al başka da hiçbir önerim yok şiddetle samsung öneriyorum.
Watch 4 klasik önermiş Bi arkadaş kullandınız mı hiç tecrübe eden varmı dediğim gibi kalp ritmi şeyi çok önemli benim için

therio016

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda bosnak
Watch 4 klasik önermiş Bi arkadaş kullandınız mı hiç tecrübe eden varmı dediğim gibi kalp ritmi şeyi çok önemli benim için
Eskiden Samsung Watch 3 kullandım Şuanda Apple Watch 8 kullanıyorum ikisini koluma taktığımda kalp atış değerleri arasında 1-2 bpm fark oluyor bazen hiç fark olmuyor aynı sonucu gösteriyorlar fiyat performans bakımından Samsung derim

DoguSglm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Doğukan Sağlam
Eskiden Samsung Watch 3 kullandım Şuanda Apple Watch 8 kullanıyorum ikisini koluma taktığımda kalp atış değerleri arasında 1-2 bpm fark oluyor bazen hiç fark olmuyor aynı sonucu gösteriyorlar fiyat performans bakımından Samsung derim
Hmm anladım hocam teşekkür ederim bunun gibi bir kaç yoruma dah a ihtiyacım var

Golf 4 R32

80+ Silver
benim saatim samsung s3 frontier. eski bir saat. benimkinin sensörü bozuk ama diğer her şeyinden memnunum. o yüzden samsung dışı önermiyorum.

DoguSglm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Doğukan Sağlam
benim saatim samsung s3 frontier. eski bir saat. benimkinin sensörü bozuk ama diğer her şeyinden memnunum. o yüzden samsung dışı önermiyorum.
Mesela hangi modeller önerirsin hocam

Golf 4 R32

80+ Silver
Watch 4 ve watch 4 clssic modellerine bakıyorum aralarında bezel farkı varmış tam olarak ne biliyormusunuz hocam
bezel dediği classic modelde fiziksel şekilde elinle tutup çeviriyorsun. diğerinde ekranın dış kısmında dokunmatik şekilde çeviriyorsun youtubedan izlersen anlarsın.

Top Bottom