Neler Yeni

Öneri 3.Ekran Monitör / TV sizce hangisi olmalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Mehmet Aksoy
Öncelikle merhaba Arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın lütfen... sadece bir tavsiye öneri için açmış olduğum bir konu; fikirlerinizi almak istiyorum.
Sistemimde 1.ekran 32" viewsonic monitör kullanıyorum ve yanına 2.ekran 24" Aoc monitör kullanıyorum, hem pc oyunları hem playstation oyunları oynuyorum aktif bir şekilde, odamı tamamen oyun odası olarak tasarlamaya çalışıyorum 3bin TL kadar bdir bütçem var ve monitör ya da tv almayı düşünüyorum.
Sizce monitör mü yoksa tv mi alayım?
3bin TL bandında tavsiye tv ve monitör verirseniz çok sevinirim...
Şimdiden yanıtlayan herkese teşekkür ederim. Eklediğim resimde odamın şuan ki hali

Ekler

• IMG_20201205_200234.jpg
    IMG_20201205_200234.jpg
    1.7 MB · Hit: 53

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,621
İsim
Eren Yeager
PS için kullanacaksan TV daha mantıklı geliyor ama bilgisayar için kullanacaksan monitiör alabilirsin ama fotoğrafa baktığım zaman bilgisayar için yeterli ekrana sahip olduğunu düşünüyorum bence PS için ayriyetten bir TV alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Mehmet Aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PS için kullanacaksan TV daha mantıklı geliyor ama bilgisayar için kullanacaksan monitiör alabilirsin ama fotoğrafa baktığım zaman bilgisayar için yeterli ekrana sahip olduğunu düşünüyorum bence PS için ayriyetten bir TV alabilirsin
Hem ps için hem de twitch yayınlarında yan ekran olaram kullanmak için düşünüyordu açıkçası, güzel yorumun için teşekkür ederim 😊😊😊

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,621
İsim
Eren Yeager
Hem ps için hem de twitch yayınlarında yan ekran olaram kullanmak için düşünüyordu açıkçası, güzel yorumun için teşekkür ederim 😊😊😊
Ortak olarak kullanacaksan dostum monitör alman daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum ben ama sadece PS için kullanacaksan Televizyon alabilirsin
Bu arada ben de belirtmek isterim oda gerçekten mükemmel :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Mehmet Aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle odanı çok beğendim.
PS için 32 INC yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
27 INC bir monitör alabilirsiniz.
Birisi 27 INC PC oyunları için olur , 24 INC yan monitör olur.
32"de şuan oyunları oynuyorum 24"de yan ekran olarak kullanıyorum ps için düşünüyorum aslında 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ortak olarak kullanacaksan dostum monitör alman daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum ben ama sadece PS için kullanacaksan Televizyon alabilirsin
Bu arada ben de belirtmek isterim oda gerçekten mükemmel :D
Teşekkür ederim daha ne yapabilirim diye düşünüyorum haala oda için 😁😁😁

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
902,582
Üyeler
140,066
Son üye
Jaxew
Top Bottom