Neler Yeni

3. monitörümün çözünürlüğünü değiştirdikten birkaç dakika sonra sistem çöküyor

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
cagari
Arkadaşlar merhaba elimde nec diye bi markanın accusync lcd203wm modelli eski bi mönitörü var eskiden kalma onu 3. monitörüm olarak kullanayım dedim ayarlarını vesaire yaptım monitör ayarlarına baktığımda çözünürlük 1024x768 di ve aşırı büyük gösteriyodu bi siteden baktım zaten önerilen çözünürlük değeri 1680x1050 ydi bu çözünürlüğe çektim ets 2 ye girdim ana menüde ayarlar kısmında bikaç gamepad ayarı yaparken sistem çöktü bikaç kere daha denedim yine çöktü belki ekran kartım 3 mönitörü aynı anda çalıştıramamıştır dedim diğer ekranımı söktüm tekrar aynı hatayla karşılaştım çözünürlüğü windows un ayarlarında önerilen olarak gözüken 1024x768 e çektim ve ets 2 ye girdim bi yarım saat falan bekledim ve oyun çökmedi fakat bu çözünürlük kullanılcak gibi değil 1920x1080p monitörümün çeyreğini kaplayan bi windows gezgini penceresini nec monitörüme taşıdığımda tüm ekranı kaplıyodu o derece büyültüyo monitörü dönüştürücüyle bağlıyorum bu arada birde ekranı nec bilmem ne olarak değilde hdmı to vga olarak gözüküyor ve dönüştürücü çok ısınıyor oyunlarımı sıkıntı yaratan monitörümde değil ana mönitörümde oynuyorum bu arada ekran kartımda rx 580 elimde farklı bir ekran kartı veya dönüştürücü yok desteklerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,590
Üyeler
154,257
Son üye
tygungor
Top Bottom