Neler Yeni

Rehber 30.000 TL RTX 3080 TI SISTEM TOPLAMA

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O sistemi atmayı bende biliyorum :)

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
@Mete Yavuz neye üzgün attın ? O önerilen sistemdeki işlemciyi değiştirince bitiyor mı sanıyorsun ? 120mm ile soğutucaksın galiba 5900x i :D yanına bi 360mm çeksen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten 1500 TL daha eklenicek

Psu değiştirince , ssd 1 tb yapınca , 31.5k TL oluyor

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
@Mete Yavuz neye üzgün attın ? O önerilen sistemdeki işlemciyi değiştirince bitiyor mı sanıyorsun ? 120mm ile soğutucaksın galiba 5900x i :D yanına bi 360mm çeksen
Olmadığı için üzgün attım. Akakçe'de en ucuz birbiri ile uyumlu donanımları atmak size rehber açma hakkı vermemeli.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
şuan ben anakartı b450 tomahawk yapsam , psu kasa birlikte alıp 750w alsam , ssd 500 gb yapsam o sistem 26.000 TL'ye kadar iniyor. Herkes hazır sistem almak istemez her parçanın en kalitelisini almak ister sırf ekran kartı aynı diye diğer parçalarının çoğunun daha kötü olduğu sistemleri atmayın. O attığınız sistemdeki psu’yu aynı seviye fsp hydro g 850w gold yapsak , sıvı soğutmayı aynı seviyeye getirsek , ssd aynı modeli seçsek 32.000 TL oluyor

Olmadığı için üzgün attım. Akakçe'de en ucuz birbiri ile uyumlu donanımları atmak size rehber açma hakkı vermemeli.
Fiyat performans sistem değil bu fiyat performans alıcak kişi şuan hazır sistem alır zaten. Bide sistem toplama rehberi nasıl olucaktı ?

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
şuan ben anakartı b450 tomahawk yapsam , psu kasa birlikte alıp 750w alsam , ssd 500 gb yapsam o sistem 26.000 TL'ye kadar iniyor. Herkes hazır sistem almak istemez her parçanın en kalitelisini almak ister sırf ekran kartı aynı diye diğer parçalarının çoğunun daha kötü olduğu sistemleri atmayın. O attığınız sistemdeki psu’yu aynı seviye fsp hydro g 850w gold yapsak , sıvı soğutmayı aynı seviyeye getirsek , ssd aynı modeli seçsek 32.000 TL oluyor

Fiyat performans sistem değil bu fiyat performans alıcak kişi şuan hazır sistem alır zaten. Bide sistem toplama rehberi nasıl olucaktı ?
Tek konu o değil, rehber olmamış bu.
Toplama sistem öneri tarafına açacaktın bu yazıyı. Hiçbir bilgi yok, oyun testi yok, herhangi bir karşılaştırma yok, sıcaklıklar yok, hiçbir şey yok.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bu rehber değil ki? 7/8 link atmışsın. Rehber olsa biraz bilgi verirsin, belki nasıl toplanacağını falan anlatırsın. 3 link atayım olsun sana rehber. Güzelmiş.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Tek konu o değil, rehber olmamış bu.
Toplama sistem öneri tarafına açacaktın bu yazıyı. Hiçbir bilgi yok, oyun testi yok, herhangi bir karşılaştırma yok, sıcaklıklar yok, hiçbir şey yok.
Yaptığım bunun gibi bi kaç rehber var kimse bu konuya değinmemişti ama :D

Ön ek konusuna dikkat ederim artık

Ve bu arada bu sistemi atıp sadece işlemci değiştiren kardeşlerim için ;

benim sistemdeki diğer parçalar ile aynı seviyeye gelmesi için yapıcağınız özelleştirmeler ile işlemci 5600x kalınca bile 29.500 TL oluyor zaten

mortah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Yakup Efe Sarıkaya
Dostum rehber açıyorsan eğer oyun performanslarını, render performanslarını da ekle lütfen sadece link atarsan toplama bilgisayar tavsiyesi olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,827
Üyeler
140,253
Son üye
Numan1907
Top Bottom