Neler Yeni

30-35k Arası f/p sistem önerisi

Onurr48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
onur can
Bütçe
30000
Vatanda bulduğum bu iki sistem emsallerine göre f/p gibi göründü ama emin olamadım.
Laptopum bu aralar sürekli olarak donanım bazlı mavi ekran vermeye başladı. Evden çalıştığım için çok acil hem iş hem oyun için kullanabileceğim orta halli bir sisteme ihtiyacım var.
Yetkili ve bilgili arkadaşların desteğiniz bekliyorum.

Son düzenleme:

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Orkun

Onurr48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
onur can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önerileriniz için teşekkür ederim fakat fiyat ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur. Bir de açıkcası dlss3 ve frame generation desteklemesini istediğim için nvidia ekran kartlı bir sistem almak istiyorum. 35k çıkabileceğim maksimum tutar fakat çıkmamayı tercih ederim.

Son düzenleme:

M_Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mustafa Eren
Önerileriniz için teşekkür ederim fakat fiyat ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur. Bir de açıkcası dlss3 ve frame generation desteklemesini istediğim için nvidia ekran kartlı bir sistem almak istiyorum. 35k çıkabileceğim maksimum tutar fakat çıkmamayı tercih ederim.

https://www.gaming.gen.tr/urun/4139...-12gb-16gb-ram-1tb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/

Bu sistem bana aşırı f/p geldi. 4070 SUPER'li bu fiyatın yakınında bile bir sistem görmedim. Bu sistem hakkındaki görüşlerinizi öğrenebilir miyim rica etsem.
Hocam o sistem normalde 42K ekran kartı stoğu bittiği için öyle gözüküyor :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,370
Üyeler
149,197
Son üye
Alptv
Top Bottom