Neler Yeni

Öneri 30k'ya Telefon Önerısı

Palo DAYI

80+ Silver
Bütçe
30000
Beyler elımde 2021 den berı kullandıgım samsung galaxy m51 telefon mevcut
Bu telefonu pedere verıp belırttıgım butceye yenı bır telefon almak ıstıyorum
Onerdıgınız ve kullanıp memnun kaldıgınız telefonları bana ıletırsenız guzel olur
Daha once ıos kullanmadım zorluk cekermıyım bılmıyorum
Aklımda ılk olrak s23 var
Yurt dısı muhabbetıne pek gıresım gelmıyor ama cok ugrastırmaz dersenız belkı sıcak bakabılırım
Telefondan beklentım kamera-vıdeo performansı ıyı olması
Sarjı bır gunu rahat cıkarsa yeter bana (oyun oynamıyorum)
Kucuk telefonlarda pek hosuma gıtmıyor ama soylede bısey var buyuk telefonda tek elle kullanılmıyor ve cebe zor sıgıyor :)
Ne yapmasm bılemedım bu butceye en ıyı ne gıder ve pısman etmez ılerıye donuk yanı 3-4 sene goturse yeter gene degısırım buyuk ıhtımal

Son düzenleme:

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
s24u yd bakabilirsin hocam server kayitli. Bi kac uygulama devre disi kaliyor harici tercih edilir bende s23uyd var server kayıtlı memnunum sadece guncelleme gelmiyor bana o da normalde gelmeli diye biliyorum cok da dert etmiyorum guncellemeleri :))

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Beyler elımde 2021 den berı kullandıgım samsung galaxy m51 telefon mevcut
Bu telefonu pedere verıp belırttıgım butceye yenı bır telefon almak ıstıyorum
Onerdıgınız ve kullanıp memnun kaldıgınız telefonları bana ıletırsenız guzel olur
Daha one ıos kullanmadım zorluk cekermıyım bılmıyorum
Aklımda ılk olrak s23 var
Yurt dısı muhabbetıne pek gıresım gelmıyor ama cok ugrastırmaz dersenız belkı sıcak bakabılırım
Telefondan beklentım kamera-vıdeo performansı ıyı olması
Sarjı bır gunu rahat cıkarsa yeter bana (oyun oynamıyorum)
Kucuk telefonlarda pek hosuma gıtmıyor ama soylede bısey var buyuk telefonda tek elle kullanılmıyor ve cebe zor sıgıyor :)
Ne yapmasm bılemedım bu butceye en ıyı ne gıder ve pısman etmez ılerıye donuk yanı 3-4 sene goturse yeter gene degısırım buyuk ıhtımal
S24+ alın derim. 40 bin TL olmasına rağmen S24 Ultra' nın yapabildiği çoğu şeyi yapabiliyor.

Son düzenleme:

Palo DAYI

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
s24u yd bakabilirsin hocam server kayitli. Bi kac uygulama devre disi kaliyor harici tercih edilir bende s23uyd var server kayıtlı memnunum sadece guncelleme gelmiyor bana o da normalde gelmeli diye biliyorum cok da dert etmiyorum guncellemeleri :))
hocam bu yd olayına cok yabancıyım detaylı anlatabılecekmısın ve nerden alabılırım ılla tanıdık telefoncu falanmı lazım yada kacak getıren

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
hocam bu yd olayına cok yabancıyım detaylı anlatabılecekmısın ve nerden alabılırım ılla tanıdık telefoncu falanmı lazım yada kacak getıren
Ben dolaptan almisitm hocam istersen saticinin iletisim vereyim ama dedigim gibi guncelleme almiyor benim cihaz seninkinin basina da gelebilir. Benim cihaz server kayitli oldugu icin almiyor muhtemelen. Yani telefona baska telefonun imei numarasi kayitli. Kapanma sorunu vb yok en azindan simdilik ;)

Palo DAYI

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben dolaptan almisitm hocam istersen saticinin iletisim vereyim ama dedigim gibi guncelleme almiyor benim cihaz seninkinin basina da gelebilir. Benim cihaz server kayitli oldugu icin almiyor muhtemelen. Yani telefona baska telefonun imei numarasi kayitli. Kapanma sorunu vb yok en azindan simdilik ;)
Benim elimde boşta 2 cihaz var bunların imei numarasını attırma gibi şansım varmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Telefona güncelleme gelmeme sebebi telefondaki ONE UI' ın sahte rom olması olabilir. Kontrol edin derim.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Telefona güncelleme gelmeme sebebi telefondaki ONE UI' ın sahte rom olması olabilir. Kontrol edin derim.
Nasil yapacagim hocam fazla bilgim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim elimde boşta 2 cihaz var bunların imei numarasını attırma gibi şansım varmi
Attirabilirsiniz hocam. Bostaki telefonlar 4.5g desteklemeli ama aksi takdirde 4.5g internet kullaniminda sorun yaratabilir. Yani internette okumustum onla alakli yazilar ama bende sorun yok dedigim gibi

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,773
İsim
kadir
Beklentilerini iPhone 12/13 karşılar.
YD 14 Pro falan da bakabilirsin.
Telefonu uzun yıllar kullanırım ikinci el değerinin hiç önemi yok dersen s23 bakabilirsin.
Bütçe max 30sa ip12 alırdım.
Android tarafı her zaman üzer belli bir süre sonra.
S23 serisi alınabilir fena değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
916,733
Üyeler
142,167
Son üye