Neler Yeni

300-400 TL Arası Kulaklık Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emre Pala
Herkese merhabalar,
Yakın zamanda bir kulaklık alacağım, forumda epey kıyaslama ve öneri konusunu gördüm ama yine de emin olamıyorum. Geçmişte önerilen HS60 ve HyperX Cloud kulaklıklar bütçemin üzerinde kalıyor.
İşim yüzünden günün 7-8 saatini bilgisayarda, kulaklık kullanarak geçiriyorum. Bu fiyata süper konforlu bir kulaklık olmasa da olduğu kadar önerilerinizi rica ediyorum. Bunun yanı sıra genelde indie oyunlar oynadığım için, ses kasayım, 7.1 olsun gibi isteklerim yok. Sadece arada müzik dinliyorum. Bir de harici mikrofonum var, o yüzden kulaklıktan kaliteli bir mikrofon deneyimi sunmasını beklemiyorum.
Bazı isimlerle karşılaşıyorum ama kimileri överken, kimileri de epey kötülüyor, hiç emin olamadım.
Anker, James Donkey 712 ve JBL T500'ün isimlerine çok rastladım.
Aynı zamanda kulaklığı masaüstü bilgisayar dışında kullanmayacağım.
Önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim, iyi forumlar.

Son düzenleme:

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Herkese merhabalar,
Yakın zamanda bir kulaklık alacağım, forumda epey kıyaslama ve öneri konusunu gördüm ama yine de emin olamıyorum. Geçmişte önerilen HS60 ve HyperX Cloud kulaklıklar bütçemin üzerinde kalıyor.
İşim yüzünden günün 7-8 saatini bilgisayarda, kulaklık kullanarak geçiriyorum. Bu fiyata süper konforlu bir kulaklık olmasa da olduğu kadar önerilerinizi rica ediyorum. Bunun yanı sıra genelde indie oyunlar oynadığım için, ses kasayım, 7.1 olsun gibi isteklerim yok. Sadece arada müzik dinliyorum.
Bazı isimlerle karşılaşıyorum ama kimileri överken, kimileri de epey kötülüyor, hiç emin olamadım.
Anker, James Donkey 712 ve JBL T500'ün isimlerine çok rastladım.
Aynı zamanda kulaklığı masaüstü bilgisayar dışında kullanmayacağım.
Önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim, iyi forumlar.
Kullandım, deneyimledim.
Sorun varsa sorabilirsin : https://www.n11.com/urun/rampage-rm...round-oyuncu-kulakligi-1610732?magaza=biotech

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Rampage Drop Plus/ Corsair Hs50 Pro

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Drop plus önerebilriim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Talha Berk
TaoTronics'in kulaklıklarını önerebilirim fiyatları da bütçe dostu bu markaya bakabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emre Pala
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Corsair HS50 ne yazık ki şu anki bütçemi aşıyor. Bazı konularda HS35'in de övüldüğünü görsem de Rampage Drop Plus ile kıyaslamalarda Drop Plus önde gözüküyor gibi.
TaoTronics'te de aynı şekilde kulak üstü ve kablolu olarak bütçeme uygun bir model bulamadım.
Rampage Drop Plus sipariş edeceğim.
İlginiz ve değerli cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum.

Top Bottom