Neler Yeni

300 liraya kulaklık önerisi

Merhaba, iyi forumlar.

Yaklaşık 5-6 ay önce bir cahillik yapıp Rampage Comfy denen rezil kulaklığa 250 TL verdim. Tabi ki Rampage beni şaşırtmadı ve kulaklık çok temiz kullanmama rağmen birkaç ay içinde bozuldu. Ben de maalesef kulaklıksız kaldığım için dandik bir kulak içi kulaklık kullanmak zorunda kaldım. Bu kulaklığın ses kalitesi o kadar kötü ki yapmaktan çok zevk aldığım müzik dinlemek gibi aktivitelerin hepsi benim için bir işkenceye dönüştü... Ben de yeni bir kulaklık almaya kara verdim. Aradığım kriterler şunlar;

- Discordda ve online derslerde karşı tarafın beni sorunsuz anlamasına ve iyi bir ses vermesine yetecek kadar kaliteli bir mikrofonu olsun

- Özellikle müzik dinlerken beni rahatsız etmesin ve güzel bir ses versin.

- 7.1 olsun ve oyunlarda ortalamanın üzerinde ses kasabileyim (Sesin nereden geldiğini daha iyi duymaktansa müzik dinlerkenki performansının daha iyi olmasını tercih ederim. O manyak E-sporcuların kullandığı kulaklıklardaki kadar detaylı bir 7.1 olmasına gerek yok. Genelde hikayeli oyunlar oynarım, rekabetçi oyunları oynarken de çok ciddi davranmam)

- Özellikle rahat ve malzemesi kaliteli olsun. Eskiden kullandığım Rampage kulaklığın malzemesi o kadar kötüydü ki 1-2 saat kullanımda saçınızı yıkamak zorunda kalıyordunuz. Tekrar öyle bir kulaklık kullanmak istemiyorum.

Ben bu kriterlere uygun olduğunu düşündüğüm için JBL Quantum 100 almayı düşünüyorum. Hem evde hem de otobüste, metroda kullanılabilecek kadar rahat bir kulaklığa benziyor. Bu kulaklıkla ilgili olumlu olumsuz düşüncelerinizi aktarırsanız ve daha iyi olduğunu düşündüğünüz kulaklıklar varsa onları da önerirseniz sevinirim.

Bütçem maksimum 300-350 civarı. Aşırı iyi bir ürün olmadığı sürece bu fiyattan pek uzaklaşamam.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
CM Ch 321

• Konu Sahibi Konu Sahibi
https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/
Ürünü iyi olsun veyahut olamsın bir daha hayatta Rampage almam. Beni sayısız kere yarı yolda bıraktı. Ayrıca Aliexpress'ten gelecek bir kargoya güvenmiyorum. Türkiye içi satış yapan bir siteden önerirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bir daha hayatta Rampage almam. Beni sayısız kere yarı yolda bıraktı. Ayrıca Aliexpress'ten gelecek bir kargoya güvenmiyorum. Türkiye içi satış yapan bir siteden önerirseniz sevinirim.
Dostum Rampage ürünleri ya çok iyidir ya çok kötüdür.
Sayılı ürünleri güzel oluyor Rampage'in bu da onlardan biri.

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
Bir daha hayatta Rampage almam. Beni sayısız kere yarı yolda bıraktı. Ayrıca Aliexpress'ten gelecek bir kargoya güvenmiyorum. Türkiye içi satış yapan bir siteden önerirseniz sevinirim.
rampage nin her ürünü kötü sanan kitleye gerçekten sinir oluyorum drop plus o fiyat bandındaki en kaliteli kulaklıklardandır ön yargılı davranmayın lütfen

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
rampage nin her ürünü kötü sanan kitleye gerçekten sinir oluyorum drop plus o fiyat bandındaki en kaliteli kulaklıklardandır ön yargılı davranmayın lütfen
Sonuna kadar katılıyorum.
Alıyorlar sormadan dandik ürünü sonra kötülüyorlar.

Top Bottom