Neler Yeni

349 TL Kulaklık önerisi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,852
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bütçe
349
300 TL 349 TL Civarı bütçem var kulaklık arıyorum kulak üstü, PC' de kullanılacak. Ana amaç oyun ve müzik. Bak kanka bunu al kesin değer derseniz ürüne göre bütçemi biraz da olsa esnetebilirim ama 300 küsürleri aşmamı beklemeyin. İyi forumlar.

Son düzenleme:

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Edifier G2 lı - Lenovo H300 - HP Omen 800 modellerine göz atabilirsiniz.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,852
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçeyi 349 liraya yükselttik önerisi olan?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Gaming gecesinde Msi G20 güzele benziyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,797
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
James Donkey 712

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
JD720 alıcaktık 199 liraya yetişemedik hesap bugu yüzüne. JD712 pek iyi değil kullanmıştım pek beğenmemiştim. Rampage Mage veya Transomart Glory 7.1 nasıldır?
Rampage önermem kulaklık olarak bende rampage kullanıyorum başarısız kulaklık tarafında.Bir model değil çoğu rampage kullanan arkadaşım böyle söylüyor.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,852
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rampage önermem kulaklık olarak bende rampage kullanıyorum başarısız kulaklık tarafında.Bir model değil çoğu rampage kullanan arkadaşım böyle söylüyor.
Bende rampage fury x kullanıyorum aşırı memnunum. Modele bağlı o iş.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,797
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
JD720 alıcaktık 199 liraya yetişemedik hesap bugu yüzüne. JD712 pek iyi değil kullanmıştım pek beğenmemiştim. Rampage Mage veya Transomart Glory 7.1 nasıldır?
JD, Rampage'den daha iyi olacaktır. JD'yi iki yılı aşkın süredir kullananlar var. Bu bütçede en mantıklısı JD ama indirim beklemek daha iyi olur.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,852
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Tronsomart glary alıyoruz o zaman 349' a öneriniz yoksa?

Top Bottom