Neler Yeni

300 TL Sinyal Güçlendirici Router önerisi.

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
Bütçe
300
Fiyat biraz aşabilir. Bizim int salonda. PC aldım ve odama kurdum. Ama fps oyunları için Ethernet ile bağlamak istiyorum. Kalite bir Sinyal genişletici router alıp odama kuracağım sonra Ethernet ile PC ye bağlayacağım. Önerileriniz neler.
İnt: 16mbps dowland/4mbps upload

Salon ile odam arasında sadece bir oda var yani iki duvar+5 metre

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemini bilmiyorum ancak o bütçe için bu işini rahatlıkla görücektir:

Hocam ben modeme interneti kablo ile bağlamayacağım. Modem sinyali alacak bende Ethernet ile PC ye bağlayacağım olur mu bu ürün tek isteğim az Ping.

knozhupgrade

80+ Bronze
Hocam ben modeme interneti kablo ile bağlamayacağım. Modem sinyali alacak bende Ethernet ile PC ye bağlayacağım olur mu bu ürün tek isteğim az Ping.
Adı zaten kablosuz yönlendirici, çekim menzili ve kalitesini arttırmak için :)
Yani dediğiniz şekilde kullanmanız mümkün.
Ancak tavsiyem bilgisayar ve modem aralığına göre cat6 kablo ile doğrudan bağlamanızdır. 👍

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
Adı zaten kablosuz yönlendirici, çekim menzili ve kalitesini arttırmak için :)
Yani dediğiniz şekilde kullanmanız mümkün.
Ancak tavsiyem bilgisayar ve modem aralığına göre cat6 kablo ile doğrudan bağlamanızdır. 👍
Hocam bende cat5e var 3 metre zaten hızımız 16mbps Ping ye normal modem ile 0-4arası veriyor hız testinde. Ama hocam daha kaliteli bir şey arıyorum. Bu nasıl hocam aralarında çok fark var mı? Ben sadece Ethernet ile bağlayacağım Wi-Fi alanı önemli değil.
https://www.google.com.tr/aclk?sa=L...ahUKEwiKicWpvfjxAhV2hP0HHRb6Bn0Q2ysIJw&adurl=
Mesaj otomatik birleştirildi:

knozhupgrade

80+ Bronze
Hocam bende cat5e var 3 metre zaten hızımız 16mbps Ping ye normal modem ile 0-4arası veriyor hız testinde. Ama hocam daha kaliteli bir şey arıyorum. Bu nasıl hocam aralarında çok fark var mı? Ben sadece Ethernet ile bağlayacağım Wi-Fi alanı önemli değil.
https://www.google.com.tr/aclk?sa=L...ahUKEwiKicWpvfjxAhV2hP0HHRb6Bn0Q2ysIJw&adurl=
Mesaj otomatik birleştirildi:
Bütçen varsa bunu da alabilirsin, bu tür routerların hepsi hemen hemen işini görücektir. Yani sanki tamamen kablolu bağlantı alıyormuşsun gibi bağlantı hızı alırsın.

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
Başka önerisi olan var mı?

Top Bottom