Neler Yeni

300 TL'ye Kulaklık Önerir Misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet Balı
İlgilendiği Kategoriler
PSU GPU SSD RAM
Arkadaşım 200tl ile 300tl arası kulaklık arıyor önerilerinize açığız

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
Başka öneren olurmu bilmiyorum belki daha iyileri de vardır ama ben Abdullah abinin önerisi ile gamepower mei almıştım ve aşırı memnunum bu arada bence gamepower doğru düzgün bir tek kulaklıkları yapabiliyor

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan

Aydın bey gamepower mei gayet kaliteli kulaklık ama kimse onu önermiyor neden? Sırf gamepower diyemi bence gayet kaliteli kulaklık ben cok memnunum ve youtube da gamepower mei yazıp insanların videolarına bakarsak herkes memnun

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Aydın bey gamepower mei gayet kaliteli kulaklık ama kimse onu önermiyor neden? Sırf gamepower diyemi bence gayet kaliteli kulaklık ben cok memnunum ve youtube da gamepower mei yazıp insanların videolarına bakarsak herkes memnun
Comfort almak daha mantıklı hocam.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Bilinen markalara göre(razer-logitech-steelseries-hyperx) malzeme kalitesi farkı çok o yüzden pek sevilmiyor. 200-300tl diyorsan mantıklı ama

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
Bilinen markalara göre(razer-logitech-steelseries-hyperx) malzeme kalitesi farkı çok o yüzden pek sevilmiyor. 200-300tl diyorsan mantıklı ama
Reis malzeme kalitesi evet cok iyi değil ama kötü de değil ve mikrofonu ds baya iyi konforu da iyi tek eksiği malzeme kalitesi diyebiliriz

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Reis malzeme kalitesi evet cok iyi değil ama kötü de değil ve mikrofonu ds baya iyi konforu da iyi tek eksiği malzeme kalitesi diyebiliriz
işte doğal olarak da basit mantıkla şunu diyoruz bizde. 300 e gamepower alıp 2sene sonra bozulacağına
600 verip steelseriesi 5 sene kullanırım.
Maddi açıdan para yoksa tabii ki steelseries alamazsın ama paran varsa aradaki farkı çıkartıyor ondan diyoruz.
Ayrıca deri kulaklık yazın ölüm gibi bişi birkere kullandım birdaha kullanacağıma kulağıma haporlör bantlarım daha iyi

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
işte doğal olarak da basit mantıkla şunu diyoruz bizde. 300 e gamepower alıp 2sene sonra bozulacağına
600 verip steelseriesi 5 sene kullanırım.
Maddi açıdan para yoksa tabii ki steelseries alamazsın ama paran varsa aradaki farkı çıkartıyor ondan diyoruz.
Ayrıca deri kulaklık yazın ölüm gibi bişi birkere kullandım birdaha kullanacağıma kulağıma haporlör bantlarım daha iyi
Paran yoksa böyle malesef kardeşim bende yay sesi aşırı az ya da hiç olmasın diye ve klavye bozulmasın diye bir klavyeye 600 TL verdim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,904
Üyeler
138,438
Son üye
diamond13
Top Bottom