Neler Yeni

Öneri 3000₺ BT kulaklık önerisi

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Berkay Solak
Huawei freebuds 6i, Anker Liberty 4 NC bandında veya biraz daha üstünde kulaklık arıyorum. Aklımda anker almak var ama bir türlü tam emin olamadım. Bu fiyat aralıklarında alınabilecek en iyi model hangisi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar dışında Anker Liberty 4 modeli alınabilir mi?

Son düzenleme:

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
C.S.
Anker 4nc yaklaşık 4 aydır aktif olarak kullanıyorum. Benim için en önemlisi sesin karşıya kaliteli gitmesiydi. Bunda 6 mikrofon ve rüzgar engelleme özelliği olduğu için sorunsuz. Hatta karşı taraf çoğu zaman dışarda konuştuğumu bile farkında olmuyor.
Tıkaçları iyi değil, comply foam alırsanız harika olur.

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Berkay Solak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anker 4nc yaklaşık 4 aydır aktif olarak kullanıyorum. Benim için en önemlisi sesin karşıya kaliteli gitmesiydi. Bunda 6 mikrofon ve rüzgar engelleme özelliği olduğu için sorunsuz. Hatta karşı taraf çoğu zaman dışarda konuştuğumu bile farkında olmuyor.
Tıkaçları iyi değil, comply foam alırsanız harika olur.
Hocam kronik sorunlarından dolayı ankerden vazgeçip jabra almaya karar vermiştim ama onu da az araştırınca bir süre sonra çoğu kulaklığında bir taraf bozuluyormuş cızırtı ses kısılması vs vs. Şuan henüz karar vermedim ve bekledikçede fiyatlar artıyor ne yapacağımı bilemedim içime sinen bir model olmadı henüz.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Huawei freebuds 6i, Anker Liberty 4 NC bandında veya biraz daha üstünde kulaklık arıyorum. Aklımda anker almak var ama bir türlü tam emin olamadım. Bu fiyat aralıklarında alınabilecek en iyi model hangisi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar dışında Anker Liberty 4 modeli alınabilir mi?
anker liberty 4 kullanıyom 2 aydır mis gibi kulaklık şarjı uzun süre götürüyor basları mükkemmel dışarı ses vermiyor istediğini sorabilirsin uygulamasınıda anlatabilirim

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Berkay Solak
anker liberty 4 kullanıyom 2 aydır mis gibi kulaklık şarjı uzun süre götürüyor basları mükkemmel dışarı ses vermiyor istediğini sorabilirsin uygulamasınıda anlatabilirim
Hocam sizde düz model var anladığım kadarıyla ama ankere o fiyatı veresim yok doğrusu. 3-3200 arasındayekn düşünüyordum ama 3800 olmuş o fiyata az daha ekler beats alırım diye düşünüyorum.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Hocam sizde düz model var anladığım kadarıyla ama ankere o fiyatı veresim yok doğrusu. 3-3200 arasındayekn düşünüyordum ama 3800 olmuş o fiyata az daha ekler beats alırım diye düşünüyorum.
pek fikrim yok hocam bende ucuza almıstım pahalanmıs belliki alınmayabilir

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Berkay Solak

Yasin Çınar

80+ Bronze

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Berkay Solak

Yasin Çınar

80+ Bronze

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Berkay Solak
Evet kardeşim ordan aldı gelmesi beklediğimden kısa sürdü 1 haftada geldi diyebilirim
Müşteri hizmetleri garanti olmadığını söyleyince kulakiçi sony kulaklıktan vazgeçmiştim sizde öyle bir sorun olmadı sanırım.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Müşteri hizmetleri garanti olmadığını söyleyince kulakiçi sony kulaklıktan vazgeçmiştim sizde öyle bir sorun olmadı sanırım.
Orasını hiç bilmiyorum hocam, kardeşimin Amazon Almanya'dan aldığından haberim bile yoktu sorunca öğrendim. Alalı 2 ayda fazla oluyor.

Top Bottom