Neler Yeni

3000 TL 240 Hz monitör önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Batuhan Pakır
Bütçe
3000
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bir monitör arıyorum fakat çok fazla yüksek fiyatlara çıkmayı düşünmüyorum. IPS panel olursa çok iyi olur yardımcı olursanız sevinirim. Oyun dışında dizi film de izlediğim için TN panelin parlaklık ve kontrastından dolayı düşünmüyorum. VA içinde modeli bağlı diyebilirim.

Oynadığım oyunlar;
1. CSGO
2.Valorant
3.Rainbow
bu 3 oyunda 300 fps altı görmüyorum. Onun dışında GTA V falan da oynuyorum. Tabi onlar bu kadar yüksek fps vermiyor. O bakımdan 144hz önerisi yapmazsanız sevinirim. Ekran kartı Nvidia olduğu içinde G-sync özelliği olması tercihim. Aynı zamanda konularda görüyorum 2-4 ms önerisi yapılıyor fakat benim tercihim 1ms yaparsanız çok sevinirim. Ben biraz araştırma yaptım fakat ya ülkemizde 240 hz monitör modeli pek yok ya da stok kalmadığı için piyasada ürünleri de kaldırmışlar. Elle tutulur bir model bulamasam da, geçenler de indirime giren kafama yatan bir modeli size de sormak istiyorum.
Geçenler de 2700 liraya falan düşmüştü o ara alamazdım. Alınır diyorsanız bu modelin tekrar indirime girmesini bekleyeceğim.

Eğer 100-200 lira farkla daha iyi model varsa bütçemi az da olsa aşabilirim ya da indirime girmesini beklerim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,191
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Batuhan Pakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani 4ms lik bir monitör var ama istemmesiniz hem de 1900 TL isterseniz atıyorum.

bu modeli bildiğim ve forumlarda paylaşıldığı için özellikle belirttim hocam ilginiz için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim önerdiğim 0.5ms
markanın panellerinden korkuyorum bir kaç yerde sıkıntı olduğu ghosting sorunları falan olmuş fakat ilginiz için teşekkür ederim va panellerde 0.5ms olduğunu bilmiyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam hem 280hz hem ips hem de hoparlörü olmasıyla şuan kafama çok yattı bütçemi biraz aşıcam yada biraz daha düşmesini bekleyeceğim herhalde incelemelerine bakıcam birazdan teşekkürler

Top Bottom