Neler Yeni

Öneri 3000 tl bütçe gaming kulaklık önerisi

mysticc02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Doruk Yılmaz
Selam dostlar,3000 tl bütçem var.Sürekli müzik dinleyen birisiyim,hem oyunda hem de müzik dinlerken kullanabilceğim güzel bir kulaklık bakıyorum.

cloud 2 almayı düşünmüştüm fakat firma değişmiş sanırım kalitesinin düştüğünü söylüyorlar.Yeni cloud 2 yi kullanan var mı ?

En İyi Cevap
Black shark V2 Special Edition'ın sesi çok iyiydi. Normal versiyonu HS80 den daha iyi ses veriyor (bass, orta, tiz) ve normal versiyonun aksine aktif gürültü engelleme özelliği var. Mikrofonu çıkartılabiliyor.
https://www.rtings.com/headphones/t...-wireless/16489/41794?usage=19&threshold=0.10 Buradaki karşılaştırma HS 80'nin kablosuz versiyonuyla ama tahminimce aynı performansı verir. Bu karşılaştırmaya göre eğer Online FPS oyunları oynuyorsan Valorant, CS GO gibi, oyunlarda ayaka sesi duymada Razer biraz daha iyi. Konfor olarak 330 gram ağırlığında ve site 10 üzerinden 7.5 ortalamanın üstünde bir puan vermiş. Ben hiç kullanmadım ama sanırım rahatsız etmez kafanda kullanırken...

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
hs80 ve nova 3 arasında kaldım.Yardımcı olabilcek var mı hangisi daha iyidir ? Hs80 çoğu yönden daha iyimiş gibi duruyor ama oyun performansını anlamadım.İnternette çok fazla içerik bulamadım wireless versiyonuyla ilgili videolar var hep.
2 seçenek söylemiştim.Steelseries kulakliklar abartıldığını düşünüyorum.Fps içinse cloud 3 genel kullanım için hs80.Hs80i yaklasık 6 7 aydır kullanıyorum herhangi bir sorunu yok hoş bir kulaklık.Fakat fps için cloud 3 kadar başarılı değil

mysticc02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Doruk Yılmaz
2 seçenek söylemiştim.Steelseries kulakliklar abartıldığını düşünüyorum.Fps içinse cloud 3 genel kullanım için hs80.Hs80i yaklasık 6 7 aydır kullanıyorum herhangi bir sorunu yok hoş bir kulaklık.Fakat fps için cloud 3 kadar başarılı değil
steelseries arctis 3 kullanıyordum beni baya hayal kırıklığına uğrattı ve 5 gün önce rahmetli oldu artık.Ben de katılıyorum bu dediğinize, steelseries in uygun fiyatlı kulaklıklarının pek iyi olmadığını düşünüyorum ama sanırım nova 3 ü fena yapmamışlar.

Fpste yinede fena değil dimi ? Ses yüksekliği, netliği vs. nasıl ? Ekolayzer ayarı yaptınız mı,müzik performansı nasıl ? bazıları kulaklığın sıktığını söylemiş sizde öyle bir şey oldu mu ?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
steelseries arctis 3 kullanıyordum beni baya hayal kırıklığına uğrattı ve 5 gün önce rahmetli oldu artık.Ben de katılıyorum bu dediğinize, steelseries in uygun fiyatlı kulaklıklarının pek iyi olmadığını düşünüyorum ama sanırım nova 3 ü fena yapmamışlar.

Fpste yinede fena değil dimi ? Ses yüksekliği, netliği vs. nasıl ? Ekolayzer ayarı yaptınız mı,müzik performansı nasıl ? bazıları kulaklığın sıktığını söylemiş sizde öyle bir şey oldu mu ?
Fpste ortalama.Netlik ve yükseklik gayet yeterli.Bence ekolayzer ayarı yapılması şart çünkü bariz fark oluyor.Youtubede bir ayar bulmuştum eve geçince rkolayzirı atarım.Müzik performansi beni tatmin ediyor

mysticc02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Doruk Yılmaz
Fpste ortalama.Netlik ve yükseklik gayet yeterli.Bence ekolayzer ayarı yapılması şart çünkü bariz fark oluyor.Youtubede bir ayar bulmuştum eve geçince rkolayzirı atarım.Müzik performansi beni tatmin ediyor
Eyvallah hocam çok iyi olur atarsan.

Teşekkür ederim yardımcı olduğun için akşama sipariş vericem kulaklığı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırsam 5 ay falan oldu şuanlik hiçbir sorun yok
kulaklık dar geliyor mu ? dolby atmos falan kurdun mu hocam izlenimlerin nasıl

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar

Dar gelmiyor rahat kulaklık bende terleme falan da yapmadı tasarımı hakkında güzel disinda bişe diyemem 5 ay kullandım rahatsız olduğum tek yani yok FPS oyunlarında çok güzel müzik konusunda çok güzel Dolby ile fevkalade almanı oneririm

mysticc02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Doruk Yılmaz
Dar gelmiyor rahat kulaklık bende terleme falan da yapmadı tasarımı hakkında güzel disinda bişe diyemem 5 ay kullandım rahatsız olduğum tek yani yok FPS oyunlarında çok güzel müzik konusunda çok güzel Dolby ile fevkalade almanı oneririm
teşekkür ederim yardımcı olduğun için

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
Hocam konuyu biraz kaçırdım hangisi? HS80 mi Arctis Nova 3 mü?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir

1712346967802.png
buyrun hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Kutlu
ne kadar zamandır kullanıyorsun ?
Gayet güzel corsair bu arada. Ben idarelik için almıştım 900tlye hs35i bayada kullandım sesi güzeldi mikrofonu güzeldi şuan taksam yine çalişir

Gayet güzel corsair bu arada. Ben idarelik için almıştım 900tlye hs35i bayada kullandım sesi güzeldi mikrofonu güzeldi şuan taksam yine çalişir
Ben olsam hs80 alırdım

Top Bottom