Neler Yeni

3000 TL monitör önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bedirhan
Merhaba bütçem Max 3000 TL daha fazla çıkamam. Lütfen bütçe arttır şunu bunu al demeyin. 2. El de bakabilirim.
En az 23 inç olsun istiyorum , birde IPS bulunur mu bu fiyata 2. Elde? 144 Hz olsa iyi olur bu bütçeye 0 bulmak zor biliyorum. 2. El önerilerinizi bekliyorum.
Birde dexim h238sg diye bir monitör buldum markası belli değil ama IPS ve 165 Hz 2800 TL. Bu alınır mı? Ve önerileriniz neler?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,579
İsim
Emre siyah
ips glow sorunu var deximde bide ghosting olaabilir çok dert etmem diyorsan alınır

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,579
İsim
Emre siyah
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bedirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şurdan detaylı okuyabilirsin
Hocam IPS glow çok önemli değil zaten oyun için alacağım. Yorumlarda ghosting yok yazmışlar. O zaman ben şimdilik n11 den bunu sipariş edeyim. Ghosting vs çıkarsa yada beğenmezsem 14 gün iade hakkım varmış zaten. Merak edenler için de birkaç güne inceleme yazarım buraya. Sizede teşekkür ederim.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,579
İsim
Emre siyah
Hocam IPS glow çok önemli değil zaten oyun için alacağım. Yorumlarda ghosting yok yazmışlar. O zaman ben şimdilik n11 den bunu sipariş edeyim. Ghosting vs çıkarsa yada beğenmezsem 14 gün iade hakkım varmış zaten. Merak edenler için de birkaç güne inceleme yazarım buraya. Sizede teşekkür ederim.
kutuyu açtığınızda sıkıntı olmazsa iade almayaibilirler n11 gibi yerlerin yorumlarına çok aldışır etmeyin cahili çok oranın . onlara kalsa casper 200hzlik monitorde de ghosting 0 :=)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bedirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kutuyu açtığınızda sıkıntı olmazsa iade almayaibilirler n11 gibi yerlerin yorumlarına çok aldışır etmeyin cahili çok oranın . onlara kalsa casper 200hzlik monitorde de ghosting 0 :=)
Hocam satıcıya sormuştum beğenmezsem iade edebilir miyim diye evet 14 gün içinde iade hakkınız bulunmaktadır dedi doğrumudur bilmem ama bu fiyata iyi bence. Şansımı deneyeceğim. İnşallah dediğiniz gibi insanlar cahil değildir de ghosting yoktur :)

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,579
İsim
Emre siyah
Hocam satıcıya sormuştum beğenmezsem iade edebilir miyim diye evet 14 gün içinde iade hakkınız bulunmaktadır dedi doğrumudur bilmem ama bu fiyata iyi bence. Şansımı deneyeceğim. İnşallah dediğiniz gibi insanlar cahil değildir de ghosting yoktur :)
alın deneyin hocam öyle dedilerse

Top Bottom